Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İZTO yeni çalışma dönemine hazır

17.2.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İzmir Ticaret Odası (İZTO) 52.grup ''Reklam, Kamuoyu Araştırma, Açıkhava ve Organizasyon Grubu'' Meclis üyesi ve Meslek Komitesi Başkanı Filiz Avcı Belet, ''Temsilde şeffaflığa dayalı, kolektif çalışmayla, sektörde yenilikleri ön planda tutarak, çıtayı daha yukarıya yükseltmeyi hedeflediklerini'' söyledi.

İZTO 52. Grubun, düzenlediği, 2019 yılı hedeflerini ve yeni dönemin çalışma ilkelerini belirlemek üzere yapılan toplantıda konuşan Filiz Avcı Belet, geçen Nisan ayında gerçekleşen İZTO seçimlerinde, grubun tarih yazdığını anımsattı ve “133 yıllık Oda’nın tarihinde ilk kez; iki iş kadını aynı komiteden Meclis’e girdi. Bu başarı temsil ettiğimiz sektörün başarısıdır, bu vekaleti, sizlerden onur duyarak aldık. Tüm sektöre buradan şükranlarımızı sunuyoruz” dedi ve ekledi:

“Meslek grubumuzun en doğru şekilde temsil edilmesi ve titizce sizlerle birlikte daha ileriye götürebilmek adına, üç ayda bir, geniş katılımlı bir çalışma grubu toplantısı düzenlenmesine yönetim kurulumuzun da onayıyla, komite olarak karar verdik. Sizlerden de bu yönde büyük bir beklenti olduğunu da memnuniyetle müşahede ediyoruz.”

İZTO seçimlerinin ardından, tüm üyelere “Birlikte başardık!” mesajı yolladıklarını anımsatan Filiz Avcı Belet, “Toplantının asıl ana teması da budur; birlikte yapamazsak hiçbirimiz başarmış sayılmayacağız. Hep birlikte çalışacağız ve sektörümüzde çıtayı her zaman daha yukarıya yükselteceğiz. Unutmayın ki, tarlada izi olmayanın harmanda sözü olmaz” dedi.

“Bu buluşmalar, ayrıştırıcı değil bütünleştirici olacak”

Yapılan buluşmaların bütünleştirici olacağını belirten Belet, “Bu toplantıları önemsiyor; odamız ve paydaşlarımız lehine çok değerli bir kazanıma dönüşeceğine de inanıyoruz. Ve bu buluşmalar, dışlayıcı değil kapsayıcı, ötekileştirici değil kucaklayıcı, ayrıştırıcı değil bütünleştirici, baskıcı değil özgürleştirici olacaktır” diye konuştu.

Konuşmasında 52. Grup olarak üzerinde çalıştıkları konu başlıklarına da değinen Filiz Avcı Belet, “Ortak hafızamız, birlikteliğimiz için hizmetleri sunabilmek üzere büyük gayret sarfediyor, projelerimizi çok yönlü ve kararlı şekilde hayata geçiriyoruz” dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

İzmirli

17.02.2019 - 23:14
👏👏👏
Diğer Haberler

88. İzmir Enternasyonel Fuarı’nın bu yılki partner ülkesi Çin oldu.

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Spor Kurulu Başkanı Yıldırım Kaya ve Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, CHP Konak İlçe Başkanlığı tar...

İzmir’de ilk defa düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından genç mucidin buluşmasına sahne olan FIRST, LEGO League Open International Turkey, dev bir törenle başladı. A...

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli başkanlığında, yeni yönetim kurulu açıklandı.

İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı’nın (İKSEV) düzenlediği 33. Uluslararası İzmir Festivali 25 Mayıs 2019 Cumartesi günü saat 21.00’de AASSM’de yapılacak ''Gülsin Ona...

Ailesini siyanürle öldüren kimya öğrencisi çocuk kim? Ailesini siyanürle öldüren çocuk ve olayın özeti. Siyanürle annesini babasını öldüren çocuk nereli, olay nerede y...

Şef Ahmet Ünlü yönetimindeki TED Senfoni Orkestrası solist Dilek Türkan eşliğinde 19 Mayıs'ta İzmirli müzikseverlere eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak.

Yazarlar
Website Security Test