Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği iki URGE projesini başlatıyor

10.12.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği’nin iki ana ihraç grubu yaş meyve sebze sektörü için ''Taze Kiraz, Üzüm ve Nar Ürünlerinde Hedef ve Pazarlar Projesi'' ve mamul sektörü için ''İşlenmiş Meyve Sebze Ürünlerinde Hedef Pazarlar URGE Projesi''ni hayata geçiriyor.

İhracatını sürekli arttırarak yıllık 900 milyon dolar seviyesine ulaşan Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği, ihracatını daha katma değerli hale getirmek ve hedef pazarlarda ortak pazarlama yapmak amacıyla, Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi URGE Projelerine yoğunlaşma kararı aldı.

Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Uçak, 11 Aralık 2019 Çarşamba günü saat 12.30 da Ege İhracatçı Birlikleri Mete Uğuz Salonu’nda gerçekleştirilecek olan Basın Toplantısı ile projelerini kamuoyu ile paylaşacak. Basın Toplantısına danışmanlık firması Yalın Enstitü temsilcilerinden Hakan Akgül’de katılarak projeler hakkında bilgi verecek.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Avrupa’nın önde gelen fuarları arasında gösterilen ve ününü dünyaya hızla duyuran If Wedding Fashion ve Leather & More fuarlarında ‘moda rüzgarı’ başladı. Açılışta kon...

Esnaf mağazalarının açılış törenine katılan TTO Başkanı Olgun, yerel esnafa sahip çıkılması gerektiğini söyleyip ''Esnafımız yatırım yapıyor, risk alıyor, senedi yazıl...

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, bankaların konut kredilerinde masraf ve sigorta dayatması var diyerek hükumetin attığı adımların baltalandığını söyledi.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Olağanüstü Genel Kurulu toplantısının gündem maddelerinden olan, Bankanın 2019 yılı dönem karından avans dağıtımı yapılmasına ...

Ticaret Bakanlığı’nın Perakende Ticarette Uygulanacak İlke ve Kurallar Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik’i Resmi Gazete’de yayımlanarak yürü...

Dünya Ekonomik Forum (WEF) toplantıları, İsviçre’nin Davos kasabasında ''Sürdürülebilirlik kalkınma hedefleri'' ana konusuyla başlıyor.

Moda alanında sürdürülebilirliğe dikkat çekmek amacıyla hazırlanan ‘Moda Devrimi Sergisi’ IF Wedding Fashion Fuar’ı kapsamında katılıcıların beğenisine sunuldu.

Yazarlar
Website Security Test