Facebook ta paylaştweet le
Ana Sayfa / 

Günlük Burç Yorumları 17-18 Nisan 2021 Cumartesi-Pazar

16.4.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 17-18 Nisan 2021 Cumartesi. Pazar. Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Anladığım kadarıyla

Sen ne diyeceğini bilirsin… Nerede durman gerektiğini bildiğin gibi… Mesela şimdi… Beklemen gerek… Elin ne kadar istese de gitmeyecek telefona… Konuşmayacaksın… Sadece bekleyeceksin… Bırak işi düştüğü için değil, seni özlediği için arasınlar…

Bugün… İletişim denince akla gelen Merkür’le, enerji ve mücadele gücü Mars birbirine destek veriyor. Madem destek geliyor… O zaman bizde, ilişkilerimizde kendi tavırlarımızı gözden geçirelim. Bencil miyiz? Sadece kendi dediklerimiz olsun mu diyoruz? Karşımızdakini dinleyebiliyor muyuz? Ortak bir paydada buluşabiliyor muyuz? Ne dersin?

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Yine bir şey koydun aklına… Düşünmeden… Artısını, eksinini tartmadan… Şimdi yine aynı şeyler… Aklına koydun… Gideceksin… Belki iyi gelir bu yolculuk sana. Bu arada, kardeşinle ne çok şeyler yaşıyorsun, öyle değil mi?

Boğa ve Yükselen Boğa

Düşüncelerin gerçek mi? Yoksa sadece kaygılarınla mı kuruyorsun cümlelerini? Bence ikincisi… O yüzden kendine değer vermemen… Ama unutma ki sen değerlisin.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bazen… İyi de söylesen anlaşılmıyorsun… Hâlbuki sen elinden geleni yapıyorsun… Ama bırak… Dinlemek istemeyenle uğraşma…

 Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bak emeklerinin karşılığını yavaş yavaş alıyorsun… Evet, çok çalışıyorsun… Çok yoruluyorsun… Ama bu yorgunluklarının kariyerindeki ışıltısı seni mutlu ediyor.

Aslan ve Yükselen Aslan

Kimsenin görüşmelerini değiştiremezsin… Ve istemedikleri sürece kimseye yardım elini uzatamazsın… Senin de kendi hayatın… Senin de kendi öğrencelerin… Senin de kendi yolculukların var. Arayan olursa, sen bir telefon uzaktasın…

Başak ve Yükselen Başak

Uyu… Uyan… Evi topla… Alışveriş yap… Yemek hazırla… Bulaşık yıka… Çalış… Evi topla… Yemek hazırla… Uyu… Uyan… Hep aynı şeyler öyle değil mi? Takvimde günler geçiyor. Senin hayatın aynı… Niye peki? Yanıtı sen vereceksin.

Terazi ve Yükselen Terazi

Zaman, en iyi çare aslında… Bak artık geçtiğimiz kış gibi değilsin… Sağlığına kavuşuyorsun… Hayat, daha renkli ve daha güzel gelmeye başladı gözüne… Keyfini çıkar.

Akrep ve Yükselen Akrep

Ama sen seversin bütçe işlerini… Hesapları kontrol etmeyi… Ama en azından hafta sonu biraz ara ver… Düşünme paranın rotasını… Evinde olmanın tadını çıkar.

Yay ve Yükselen Yay

Hazır hafta sonu… Hazır mevsim bahar… Belki biraz daha zaman ayırabilirsin eşine… Eşinle konuşmaya, eşinle hayallerini paylaşmaya… Gerçi aynı paydada buluşuyorsunuz çoğu zaman…

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bahar temizliği yapabilirsin… Kenarda köşede kullanılmayan şeyleri paylaşabilirsin ihtiyacı olanlarla… Çalışma masasının üstündeki dağınıkları düzenlesen zaten ev toplanacak. Bunu sende biliyorsun… Ama anlatamıyorsun…

Kova ve Yükselen Kova

Net anlaşılmayan şeyler mi var? Artık kısa cümleler kuruyorsun… Ama yine de anlaşılmıyorsun sanırım… Anlaşılmadıkça kelimelerin öfkeleniyor… Ve sana öfke hiç yakışmıyor.

Balık ve Yükselen Balık

Ne güzel hafta sonu… Evde olmanın tadını çıkar… Kimsenin derdini dinleme… Kapatabilirsen telefonunu kapat… Müzik dinle… Mum ışığında dinlendir ruhunu…

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar