Facebook ta paylaştweet le
Ana Sayfa / 

Günlük Burç Yorumları 13 Nisan 2021 Salı

12.4.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 13 Nisan 2021 Salı Aşk . Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Nedir hakikatin?

İçinde bir yerlerde… Hakikatin gizli… Sen bilmesen de… Sen bilmek istemesen de… Sen hâlâ yemek yemeği, giyinmeyi, gezmeyi düşün… Bedenin değil senin hakikatin… Ruhunda gizli… Ne zaman bulmak için çıkacaksın yola?

Bugün… Ay Boğa Burcu’nda seyir halinde devam ediyor… Ay Boğa Burcu’ndayken tembellik yapma eğilimimiz artabilir, duygularımıza huzur, hayattan tat alma, günlerin keyifli yanlarını bulma gibi durumlar yansıyabilir. Kendimizi daha fazla beslemek isteyebiliriz. İnatçı ve sabit fikirli, ama aynı zamanda sabırlı olabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Farklı bir şey yap… Sen seversin farklı davranmayı… Kredi kartını hiç kullanma… Aldıkların değil seni değerli yapan… Giysilerin hiç değil… Sen duruşunla, bilginle, erdemlerini değerli olmaya çalış.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Yeni bir sabaha uyandın… Keyifle uyandın güne… Aynada kendine baktın… Sevdin kendini, yeni halini… Senden huzurlusu yok çok şükür…

İkizler ve Yükselen İkizler

 Bugün… Biraz dur… Sakinleş… Anın tadını çıkar… Aynı anda birden fazla yerde olamazsın… Aynı anda birden çok şeyi halledemezsin… Sakin kal ve planlı ol elbette.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Biraz çıkıp dolaş. Evinde olmak elbette güzel. Ama biraz nefes almakta, arkadaşlarınla olmakta fayda var. Kendin için, kendin olmak için.

Aslan ve Yükselen Aslan

 Bugün… Kariyer odaklı bir gün geçirebilirsin. Yeni iş görüşmeleri yapabilirsin. İşini daha keyifli hale getirmek için çabalayabilirsin. İşlerini zamanında tamamlayabilmenin huzurunu deneyimleyebilirsin.

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Yeni bir yolculuk başlatabilirsin. İçten dışa doğru… Öze doğru… İnsanın yapacağı en büyük keşif kendine yaptığı yolculuktur. Sen seversin araştırmayı… Sen seversin yola çıkmayı…

Terazi ve Yükselen Terazi

 Bugün… Uzun zamandır seni zorlayan bir borcun ağırlığından kurtulabilirsin… Ya da önemli bir sorunun, sana kriz deneyimini tattıran bir sorunun çözüme kavuşmasının keyfini sürebilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… İkili ilişkilerinle ilgili, evliliğinle ilgili konular öne çıkabilir. Kendi değer yargılarını ortaya koymaktan çekinmemelisin. Sana bir soru soracağım? Acaba inatçı olan taraf sen olabilir misin?

Yay ve Yükselen Yay: Bugün… Günlük işlerinde huzurlu ve keyifli bir ortam yaratabilirsin kendine. Ama dikkat etmelisin keyfi davranmak ve tembellik arasında ince bir çizgi var. Hatırlaman yararlı olabilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Bugün… Çocuklarla birlikte keyifli bir gün geçirebilirsin… İnsan çocuklara bakınca anlıyor aslında mutluluğu ve geçen zamanın kıymetini. Yeni bir hobi mi edinsen kendine acaba?

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Evde zaman geçirmeye ne dersin? Mumlarını yaksan mesela. En sevdiğin kahvenin kokusu burnunda. En sevdiğin koltuğuna oturmuşsun. Uzun zamandır okumayı ihmal ettiğin kitaplar, dergiler yanında. Hayali bile güzel öyle değil mi?

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Sosyal medyada daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsin. Ama bu durumu fazla abartmamalısın. Sanal âlem işlerinin önüne geçmesin. Önce işlerin. Bir de her gördüğüne inanma.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar