Facebook ta paylaştweet le
Ana Sayfa / 

Günlük Burç Yorumları 25 Şubat 2021 Perşembe

24.2.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 25 Şubat 2021 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Gönlünün krallıklarında…

Kendini şımart… Bırak hafta sonunu beklemeyi…Hayat, bugünden ibaret değil midir zaten?... Güzel bir kahvaltı hazırla kendine…En sevdiğin patatesli omleti yap mesela…Karanfilli çayını demle…Ne zamandır okumaya fırsat bulamadığın kitaplarını oku…Kendini şımart…Sen kendi hayatının ecesisin…

Bugün… Ay Aslan Burcu’nda dolaşıyor…Bugün…Egomuzun tuzaklarına düşmekten kaçınmalıyız. Gurur, kibir ön yargı asla olmamalı hayatımızda. Özgürlüğümüzü ve özgünlüğümüzü korumak isteyebiliriz.
Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle,

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Bugün… İçindeki çocuğu şımartmaya ne dersin? Uzun zamandır yapmayı düşündüğün şeyleri hayata geçirebilirsin. Yeni bir hobiyle, yeni bir başlangıç yapabilirsin hayatında.

Boğa ve Yükselen Boğa:Gururu bir kenara mı bıraksan? Yersiz gururu. Zaten herkes senin iyiliğini düşünüyor. Bugün, aileyle birlikte kendi sarayında olmanın huzurunu tadabilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler:Her söylediğinle takdir toplamak, her anlattığının anında gerçekleşmesini istemek senin doğanda var. Ama bazen “ ben bilirim” havalarından vazgeçmeyi denesen. Her konuda fikir sahibi olabilirsin ama her şeyi bilemezsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Bugün… Harcama kalemlerini yeniden gözden geçirebilirsin. Lüks harcamaların yine mi artıyor? Tamam, herkes sever yaşam standartlarını yükseltmeyi. Ama ayağını yorganına göre uzat atasözünü hiç duymadın mı?

Aslan ve Yükselen Aslan:Bugün… Ay’ın Yeni Ay halleri dokunuyor sana, ruhuna, kalbine. Sen zaten doğuştan seviyorsun sevmeyi, hayatı. Şimdi yine yeni bir şans var önünde. Neler başarabileceğini en iyi sen biliyorsun.

Başak ve Yükselen Başak:Düşlerinde… Kendi kraliyet sınırlarında yaşıyorsun. Düşlerinde… Eğleniyorsun. Düşlerinde hep ön plandasın. Düşlerinde… Sahnedesin. Ama düşlerinde. Gerçek yaşamda ise detaylarla boğuşmaktan ıskalıyorsun hayatı. Bak pencereden dışarı.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugün… Günlerden umut. Büyük umutların var altın yaldızlı puntolarla yazdığın. Umudunu, büyük hayallerini unutma. Her daim aklında tut ve inan. Bir gün mutlaka.

Akrep ve Yükselen Akrep:Bugün… Her zamankinden daha fazla kariyerini düşünebilirsin. Yöneticilerinden alkış almak, onların takdirini kazanmak, onaylanmak, güne özel güdülerin olabilir. Kendini daha fazla sahnede hissedebilirsin.

Yay ve Yükselen Yay:Biraz ondan, biraz bundan. Potpuri halinde tüm bilgilerin. Her şeyi öğrenmek zorunda değilsin. Tamam, seviyorsun okumayı, öğrenmeyi. Ama bunları hayata geçirmek gerekmez mi?

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Aslında en iyi bildiğin konulardan biri de kriz yönetimi. Sakin, soğuk, kararlı, vakur. Sorunları tüm soğukkanlılığınla çözebiliyorsun. Hangi noktadan gelirse gelsin tüm krizleri başarıyla yönetiyorsun. Yine de krizsiz bir hayat diliyorum sana.

Kova ve Yükselen Kova:Sahne korkunu yenmelisin artık. Kendi başına da olmayı öğrenmen gerekiyor. Kendini hep başkalarıyla ifade etmeyi seviyorsun. Ama bazı şeyleri kendin çözmeli, hayatın sahnesine tek başına çıkmayı öğrenmelisin.

Balık ve Yükselen Balık:Bugün… Sağlığınla ilgilenmen gerekebilir. Sırt ağrılarını ihmal etmemelisin. Çok çalışıyorsun… Sürekli bilgisayar başındasın

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar