Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş
Ana Sayfa / 

Günlük Burç Yorumları Aşk 24 Eylül 2020 Perşembe

23.9.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 24 Eylül 2020 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Teşekkür Ederim

Nerdeyse son demleri sarı Eylül’ün… Yavaş yavaş yeni bir aya hazırlanıyor takvimler…Yeni şeyler başlayacak biten her eskinin ardından… Ne derler bilirsin…Gelenin yeri hazır, gidenin yolu…

Bugün…Düşünce, öğrenme ve akıl gezegeni Merkür, hareket ve enerji gezegeni Mars karşı karşıya geliyor… Karşı karşıya geliyorlar gelmesine de, günün sonunda uzlaşı kaçınılmaz gözüküyor…Her ne kadar karşı karşıya gelseler de birbirlerini besliyorlar…Biri su, biri toprak…Kaynakları buluşunca doğru zamanda…Hayatımıza “yeşil” tatlar gelecektir mutlaka…

Gökyüzü çok şey anlatır. Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Kendini ortaya koymaktan çekinmediğin zamanlar…Son birkaç haftadır yani 30 günden daha fazla… .Kendini ifade etmeyi öğrendiğin, kendin için adım atmaya başladığın zamanlar. Bu son dört günü iyi bir harmanla… Sapla samanı ayır… Ruhuna dokunmayanların hayatında uzun nefes almasına izin verme.

Boğa ve Yükselen Boğa: Hep kendini yenileme telaşında insan. Kendini onarma, tamir etme. Önünde dört gün var. Önce “ruh”, önce “ anne”, önce “annelik”, önce “ duygular” Bilinçaltının hazine sandıklarını ortaya çıkarma, havalandırma, bohçaları temizleme ve lavanta ekme zamanı.

İkizler ve Yükselen İkizler: Bir gün, mutlaka diğer günden farklı olmalıdır. Gün gelir enerjini kariyerin için harcarsın, gün gelir arkadaşların için ya da içinde filizlenen umutların için. Bugün biraz paylaşım günü. Kırgınlıklarını, kızgınlıklarını, can kırıklarını gönüldaşlarınla paylaşma zamanı.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Hareket planın var her zamanki gibi. Ama nereden yol alacağını bilmeme hali sarsıyor seni. Neyse ki az kaldı. Biraz daha sabret. Gerçi sabır ve sen birbirinize tezat manadasınız ama olsun. Bugün iç sesini bir dinle bak bakalım ne diyor. Mesela evle mi ilgilen diyor? Ya da hadi artık çalış mı diyor? 

Aslan ve Yükselen Aslan:Anlatmak en iyisi.. Hiç bir şey tutmamak içinde. Sen anlat sustuklarını... Paylaş içinden geçenleri...Çekinmeden, endişe duymadan, eleştirilmekten korkmadan. Bir de her duyduğuna hemen inanma...Önce bir akıl süzgecinden geçir sana anlatılanları

Başak ve Yükselen Başak: Kısa bir zaman kaldı aslında...Günler...Biliyorum son bir kaç haftadır hayat enerjini, eforunu kendine dönüştürmek için harcıyorsun. Ve bir de maddi krizlerini dönüştürmek için. Kazandığın para yeterli mi? Daha fazla kazanmak için neler mümkün? Şimdi nefsini terbiye etme zamanı

Terazi ve Yükselen Terazi:  Çatışmalar, yüksek sesle bağırmalar, ağzından çıkanın kulağının duymadığı zamanlar… Son bir kaç haftadır enerji yakıtındı.. .Şimdi bir “ter”le topla yaşadıklarını... Neler seni sinirlendirdi? Neler için, kimler için uğraş verdin bu kadar çok? Şimdi de bu soruların yanıtları için alın teri dök bakalım.  

Akrep ve Yükselen Akrep: Bir kedi gibi yaşamak ne güzel olurdu değil mi? Kucağından bırakmak istemediğin tekir kedi gibi mesela... Uyumak serin yerde…Gölge bir salıncakta….Kucağına düşmek” aşk”ın...Mırıldanarak anlatmak sevdiğini...Belki yolunu kaybettin. O zaman yıldızlara bak yönünü bulmak içim.

Yay ve Yükselen Yay: Çok uğraş verdin..çok enerji sarfettin...Çocuğun için, çocukluğun için, içindeki çocuk için.  Son bir kaç haftadır bu konular seni hareketlendirdi. Gündemini meşgul etti. Bugün geçirdiğin süreci düşün. . Eksik yönlerini tamamlamaya çalış mesela. Ya da neler yapman gerekenleri irdele.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Zamana zaman tanımak gerekiyor bazen… Çok fazla kurgulamadan, zihinde senaryolar üretmeden beklemek… Son birkaç haftadır tüm enerji kaynaklarını kariyerinde kullanıyorsun. Ama hep bir depresif hallerde geziniyorsun. Yaptığın işe, hazırladığın sunumlara belki de güvensizliğin.  Şimdi dört günlük bir süre var önünde. Bu karamsar buluttan kendini çıkarmak için.

Kova ve Yükselen Kova: Son birkaç haftadır…Aslında otuz uzun günden fazladır… Hep bir tema üzerinde yoğunlaşıyor hayatın…En yakınındakiler, en sana benzeyenler, en senden destek alanlar…Aynı yerden hayata tutunduğun…Yani kardeşin…Çok uğraştırdılar seni… Neyse ki az kaldı…Dört gün sonra daha rahat hissedebilirsin kendini…Bu arada kısa bir yolculuk yapmaya ne dersin?

Balık ve Yükselen Balık: Son birkaç hafta…Toplamda 30 günden de fazla…Birikenler…Aslında birikmesi gereken ama birikmeyenler…Elden uçup gidenler…Bugün biraz ruhunu sıkabilir bu durum… Yani son günlerde neden harcamaların arttı? Neden sürekli her şey bir masraf kalemi olarak yazılıyor? Bugün ruhunun gerçeklerle yüzleşme zamanı.

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test