Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş
Ana Sayfa / 

Günlük Burç Yorumları Aşk 9 Ağustos 2020 Pazar

7.8.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 9 Ağustos 2020 Pazar. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Duygularım dökülüyor dilimden

Dilinde tüy bitiyor değil mi hep aynı şeyleri anlatmaktan? Kimse hiçbir şeyi aklında tutmuyor… Çünkü hemen herkes dinlermiş gibi yapıyor. İyi bir dinleyici rolünü üstlenmişler sanki… Ve bildiğin gibi gerçekte dinlemiyorlar… Zira daha önemli işleri var… Çünkü tek bir odak noktaları var… Kendileri…

Sevmek, sevebilmek, hayatın tadını, tuzunu çıkarabilmek, bir fincan kahve eşliğinde yaşamın kokusunu duyumsayabilmek…Venüs’ün çalışma prensiplerinin kısa bir özeti aslında saydıklarımız…Şimdi Venüs, yeni bir yolculuğa adım atıyor Yengeç Burcu’na girerek… 8 Eylül’e kadar…Ve biz duygusallığı, hayat paydaşlığını, yardımseverliği ve ailenin önemini bu seyir esnasında deneyimleyebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:  Şimdi yuvanda olma zamanı… Önünde uzanan yaklaşık bir aylık süreçte, biraz daha evine, aile köklerine odaklanabilirsin. Özellikle babayla ilgili konular, babanın işi, kariyeri hayatını etkileyebilir. Kariyerinle ilgili yeni bir hedefe doğru çekildiğini hissedebilirsin. Aynı zamanda yeni bir eve taşınabilir ya da yeni bir taşınmaz elde edebilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa: Şimdi senin için eğitim zamanı… Gerçekleştirmek istediğin ama ertelediğin eğitim, yine gündemine gelebilir. Kişisel gelişim ya da alternatif şifa kaynakları, yeni eğitiminin konu başlığı olabilir. Seyahatlerin yoğunlaşabilir. Ve aradığın aşk belki de gezilerin sırasında karşına çıkabilir. Özellikle yurt dışı yolculukların hayatına farklı bir bakış açısı kazandırabilir. Kardeşlerinle ve yakın çevreyle iletişim trafiğin bu dönem yoğunlaşabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler: Şimdi senin için değer zamanı… Hayatının bu döneminde ağırlıklı olarak finansal kaynaklarına odaklanabilirsin. Geçtiğimiz aylarda yaptığın harcamalar, bu dönemde bütçeni zorlayabilir. Kar ve zarar dengesini istediğin doğrultuda tutturamayabilirsin. Alternatif para kaynağı arayışlarına girebilirsin. Kredi ya da borç almak konusunda girişimlerde bulanabilirsin. Yalnız kredi almadan önce iyi düşünüp sorgulamalarını yapmalısın ki, Ağustos sonrası sana herhangi bir sorun çıkarmasın bu girişimin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Şimdi senin zamanın… Kimliğini, istek ve arzularını, hedeflerini daha rahat ortaya koyabilirsin bu süreçte. Fiziksel görünümünde değişikler yapabilirsin. Her zamankinden daha fazla öğrenemeye meraklı olabilirsin. Bu dönem özellikle ikili ilişkilerine biraz daha dikkat etmelisin. Eşinle konuşmayı ertelediğin bir konu, bu dönem yeniden gündeme gelebilir. Karşılıklı anlayışla sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan:Şimdi kaygılardan arınma zamanı… Herkes seni maskenle tanıyor aslında… Eğlenceli, keyifli, bol kahkahalı…İç dünyan tamamen gizli…Sert kabukların var…Ama artık bunu biraz daha törpülemenin zamanı gelmedi mi? Önünde uzanan yaklaşık bir aylık süreçte, kendinle baş başa kalarak, yaşamdan beklentilerini sıralayabilir, bilinçaltında seni yoran, üzen konu başlıklarını silebilirsin. Yazabilirsin isteklerini, çizebilirsin geçmişte seni üzenlerin üstlerini.

Başak ve Yükselen Başak:Sosyal kelebek olabilirsin bu aralar. Daha fazla sosyal grupların içinde yer alabilir, dernek ya da büyük organizasyonların içinde rol alabilirsin. Yalnız geçen yazın yaşadığın ve unuttuğun ya da unutmayı tercih ettiğin, arkadaşlarınla ilgili sorunlar yeniden karşına çıkabilir. Sadece yaşadıklarını yeniden hatırla, hayatında sana enerjileriyle gereksiz yük getiren insanlarla sevgiyle yollarını ayırabilirsin. Bırak hayatına senin gerçekten iyiliğini isteyen, kahkahalarını paylaşan, umutlarına yoldaş olan dostlar aksın.

Terazi ve Yükselen Terazi: Son iki ayı biraz zor geçirmiş olabilirsin. Özellikle kredi ödemeleri ve yurt dışı kaynaklı işlerle fazlasıyla zihnini  meşgul etmiş olabilirsin. Şimdi bu yeni dönemde, artık kariyerinle, hayatını yönetmekle ilgilenebilirsin. Kariyer hedeflerini daha güçlü puntolarla anlatabilirsin. Aynı zamanda, oturduğun evi değiştirebilir, taşınabilirsin. Ya da bir aile üyesi evden uzağa gidebilir.

Akrep ve Yükselen Akrep:…Önünde uzanan bu süreçte, daha önce adım atmadığın yerlere gidebilir, yurt dışında daha fazla zaman geçirebilirsin. Aynı zamanda yabancı bir dil öğrenebilir, bilmediğin, bu zamana kadar sana yabancı gelen yeni bir eğitime başlayabilirsin. Daha önce açılmış bir davanın ise, yine bu dönemde sonucunu alabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay:Geçtiğimiz ay özellikle ikili ilişkiler odak konun haline gelmiş olabilir. Partnerinle, eşinle ilgili sorunlar ya da sorumluluklar seni fazlasıyla yormuş olabilir. Yaklaşık bir aylık bu süreçte, ise eşinin parası ve kredi-borçlar konusu senin önceliklerin haline gelebilir. Şimdi sana zor ve bir kriz haline yaşatan bu sürecin, seni güçlendireceğini unutmamalısın. Sen krizlerinden güçlenerek geleceğe nasıl yürüyebileceğini biliyorsun. Geçmişte defalarca bunu başardın. Şimdi yeniden kendini hatırlama dönemi.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Önündeki bu süreçte, ilgi odağın ve hayatının merkezinde eşin olabilir. Eşinin yaşadığı ikilemler, sorunlar ya da yeni başlangıçları hayatında büyük yer tutabilir. Hoşgörülü ve iyimser yapınla ona destek olabilirsin. Eğer eşinin, davranışlarıyla seni kısıtladığını, engellediğini düşünüyorsan, sorunları masaya yatırmanız, karşılıklı anlayışla ortak bir yol bulmanız gerekebilir. Burada sana düşen asıl görev, “özgür ruh”lu tavrının arkasına sığınmadan, sorunlardan kaçmadan çözüm bulabilmek. Gereksiz kapris, sadece seni yorar, ruhunu zora sokar.

Kova ve Yükselen Kova:Geride bıraktığımız ay, aşk hayatına, çocuklarına odaklanmış olabilirsin. İçinden çıkamadığın sorunlar, şimdi de sağlık sorunu olarak karşına çıkabilir. Özellikle gizli dünyana sakladığın, bilinç altına süpürdüğün konular yeniden kendini hatırlatabilir sana. Sağlığına özen gösterip gerekli kontrollerini yaptırmalısın. Aynı zamanda, herkesin sorumluluğunu üzerine alıp kimsenin hizmetçisi olmamalısın.

Balık ve Yükselen BalıkZor ve yorucu bir süreçten geçmiş olabilirsin yılbaşından beri. Sana değer vermeyen, görmezden gelen yanlış bir hayale kapılmış olabilirsin. Şimdi silkinip kendine gelme, kendini bulma, kendini yeniden keşfetme zamanı. Yeni bir aşka yelken açabilirsin. Ama aşk kapıyı çaldığında unutmaman gereken koca bir “ben” var aslında. Kendini, kişiliğini, hayattan beklentilerini, umutlarını aynı paydada bir araya getiremediğin biriyle zamanını geçirmemeye özen göstermelisin. Zaman, en değerli hazine..

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test