Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş
Ana Sayfa / 

Köpeği ezen doktor Birsen Ocaklı sosyal medyanın gündeminde

3.7.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Köpeği ezen ve sonra yoluna devam ettiği belirtilen Doç. Dr. Birsen Ocaklı, sosyal medyanın gündeminde. İddiaya göre savcı Ocaklı'ya önce takipsizlik kararı verdi, görüntüleri izledikten sonra ise kararı iptal etti.

İstanbul'da bulunan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde görevli Doç. Dr. Birsen Ocaklı’nın arabasıyla bir köpeğe çarparak kaçtığı iddia edildi.

Cumhuriyet'in aktardığı habere göre; Savcılık, Ocaklı’nın ifadesinin ardından önce takipsizlik kararı verdi. Suç duyurusunda bulunan ve takipsizlik kararının ardından savcıyla görüşen Eda Sarıbeyliler, kamera kayıtlarını izlemesini talep etti. Videoları izleyen Savcı, takipsizlik kararını iptal ederek şikayeti işleme koydu. Günün çoğu zamanını kampüs içerisinde geçiren Max adlı köpeğin öldüğü öğrenildi.

Twitter'da birçok kullanıcı, "#BirsenOcaklıTutuklansın" etiketi ile tepki gösterdi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 2 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Sibel

03.07.2020 - 23:34
Bu kadar vicdansız biri doktorluk yapmamalı yazık köpek ölmüş katil kadın cezalandırmali

Uzm Dr Hakan Oğuz

03.07.2020 - 19:58
Bu caninin derhal hekimlik ile ilişkisinin kesilmesi lazım. Bu hasta kadının derhal ruh hastalığı açısından ilaçsız gözleme alınması lazım. Bu caninin bidaha hekimlik yapmasına izin verilmemesi lazım. Allah onun belasını versin.
Yazarlar
Website Security Test