Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş
Ana Sayfa / 

Eğri tepsiyle Instagram'da yemek yapan Taha Duymaz gündemde

3.6.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Dezavantajlı şartlarda yemek pişirip Instagram fenomeni olan Taha Duymaz sosyal medyanın gündeminde. Taha Duymaz çektiği videolarla sosyal medyayı ikiye böldü.

17 yaşında Taha Duymaz isimli Instagram fenomeni olan genç, sosyal medyayı ikiye böldü. Hatay'ın Yayladağı ilçesinde yaşayan ve kısıtlı imkanlarla mutfakta çektiği yemek pişirme videoları ile Instagram'da fenomen olan Taha Duymaz, bu haber metni yazıldığı sırada 1.2 milyon takipçiye sahip.

TAHA DUYMAZ'IN INSTAGRAM HESABI KAPATILDI!

Diğerlerinin aksine Taha Duymaz "kısıtlı imkanlar" ile fenomen oldu. Sosyal medya fenomenleri genelde geniş imkanlar ile videolarını çekerken Duymaz hiçbir şey yokken bile izlenilebilirliği kanıtladı.

Ancak Taha Duymaz'a sosyal medyada hakaret ve küfür edenlerin sayısı da bir hayli fazla. Birçok kullanıcı Taha Duymaz'ın, ilgi çekmek için bilerek imkanları daralttığını söylerken, yine birçok kullanıcı hiçbir gerekçe göstermeden sadece hakaret ve küfür ediyor.

Taha Duymaz Hatay Yayladağı ilçesinin Güveççi köyünde yaşıyor ve yemek videoları çekiyor. Annesi ve babası kronik rahatsızlık yüzünden çalışamayan Taha'nın 12 tane de kardeşi var. Geçim kaynakları ise devletten aldıkları 800 TL.

Duymaz'ın Instagram hesabı için tıklayın.

Taha bir röportajda durumunu şöyle anlatmıştı;

"Durumumuz iyi olmadığı için "Belki yeteneklerimi gösteririm, para kazanırım" düşüncesiyle 2015 yılında YouTube kanalı açtım. Küçük bir telefon vardı, onunla çekiyordum. Telefon bozulunca kanalı silmek zorunda kaldım.

Sonrasında yine açtım, yine telefon bozuldu. 2019'da açtığımda aynı sorunu yaşamadım. Sonra baktım Instagram'a daha çok bakılıyor. Oraya da videolar çekip koymaya başladım. Kısa sürede takipçim arttı."

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test