Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş
Ana Sayfa / 

Günlük Burç Yorumları Aşk 11 Aralık 2019 Çarşamba

10.12.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 11 Aralık 2019 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. 9-15 Aralık haftası burçları neler bekliyor?

“Aşk” senin işin

Zor birisin belki de…Belki de bu yüzden hayatı akışında yaşayamaman…Belki de bu yüzden içinde büyüyen yalnızlığın…Kimseyi olduğu haliyle kabul etmeye direniyorsun hala…Her şeyin kuralı var senin için…Hayatının da…Bırak bugün aynı saatte içme kahveni…Alışkanlıklarını değiştir…Ne kaybedebilirsin ki? Belki de hayatını geri kazanırsın…

Bugün…Aşk, sevgi ve güzelliklerin temsilcisi Venüs, kontrolcü ve kısıtlayıcı Satürn’le Oğlak Burcu’nda yan yana seyir ediyor…Hayatımızda daha kalıcı ve sağlam bir ilişki arzusunda olabiliriz…Partnerimize karşı sorumluluklarımızın farkına varabiliriz…İlişkimize ya da ilişki beklentimize dair ciddi hedefler çizebiliriz…

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle...

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:  Kurallara uymak, düzeni korumak, verdiğin sözleri tutmak…Bugünün ana teması senin için. Özellikle mesleğinde, yaptığın işte, insan kaynakları terimiyle “ kariyer”inde. En çok ihtiyacın olan şeylerden biri aslında disiplinli olmak, iş yaşamının sorumluluğundan kaçmamak, her şeyi  bir sorun gibi algılamamak. Bugün kendine çevir yönünü ama kariyer hedeflerini görüş alanına getir. Terfi almak, yükselmek adına neler yapman gerektiğini bir analiz raporu halinde sun kendine.

Boğa ve Yükselen Boğa: İnsanoğlu hep söz verir durur. Her sene, yeni ajandasına büyük puntolarla yazar hedeflerini, beklentilerini. Yazmak en sevdiği iş. Ama burada kaçınılması gereken tuzak, hedefe odaklanmamak. Sadece belirlemek yetmiyor, odaklanmak gerekiyor çoğu kez. Zaten bir çok sınav sorusu geliyor oluşturman gereken yaşam vizyonundan, öğrenimlerinden, çıkman gereken uzun yolculuklarından. Bugün tam da odaklanma günü. Yazılı hedeflerini hayata geçirmek için.

İkizler ve Yükselen İkizler:Kontrol altına alman gereken konular var. Bütçe gibi, nakit akışı gibi, yatırım gibi. Zaten uzun zamandır bu konu başlıkları sana büyük bir test ve öğretiler sunuyor. Şimdi de resmin ayrıntılarına çeviriyor Güneş ışığını. Sana bu temalardaki görev ve sorumluluklarını, ödevlerini hatırlatıyor.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Senin gibi duygu deryasına dalmaktan hoşlanan biri için, yaşam çetin kış koşulları sunuyor son zamanlarda. Özellikle evlilik yaşantın, dostların kısaca aynada seni yansıtanlar üzerine… Bugün yine aynı yüzleri hatırlatıyor sana Güneş ışıkları. “Eş” her daim bizim diğer yanımızdır. Bizi tamamlayan, eksik yönlerimizin ayırımına vardıran. Bugün eşine,dostlarına sorumluluklarını hatırlatıyor sana gökyüzü.

Aslan ve Yükselen Aslan: Daha ne kadar disiplinli olacaksın bilemiyorum. Çok çalışıyorsun ama kendi kendinin patronu olma hazzı da senin için paha biçilmez. Artık çalışma ortamı biraz ışıklanıyor senin için. Sıradan masa lambası değil aydınlatan. Sorumlulukların, zamanında teslim etmen gereken raporların, görev tanımların gibi konu başlıkları bekliyor seni kapıda. Yapılacak çok işin var. Bir de bugün özellikle kemiklerine dikkat etmelisin. Mesela romatizmal ağrılarına.

Başak ve Yükselen Başak:Gökyüzünde aşk baloncukları havada uçuşuyor diye başlayan cümleler kurmak isterdim sana. Ama… Biliyorum hayli uzun zamandır yaklaşık bir yıldır aşk hayatın çok yolunda değil, hayattan keyif aldığın yönler giderek azalıyor, çocukların sorumlulukları da üstüne cabası. Çünkü hayat sana farklı kimlikler çıkararak karşına, olgunlaşmanı sağlıyor… Sevebilme kapasitene bakıyor… Bugün de bu konuyla ilgili daha fazla düşünmene ve odaklanmana olanaklar sunuyor. Sevmek çok ciddi bir iştir ve en çok yürekli olana yakışır…

Terazi ve Yükselen Terazi:İradeli olmak, kararlı olmak gerekiyor. Özellikle yaşadığın mekanda, ailende… Bugün özelikle annen babanın rolünü üstlenebilir. Bir de eve ait sorumlulukların olduğunu hatırla… Ödenmesi gereken faturaları ihmal etme, evin eksiklerini varsa tamamla ki, hayatta aksıyan yanlarını tamamlayabil böylece.

Akrep ve Yükselen Akrep:Kararlı, kısa, net esintiler taşıyor bu ara kurduğun cümleler. Gerçi yüklemler hep emir kipiyle bitiyor ama olsun. Bugün özellikle düşüncelerine bir akış programı ayarla…Anlamlı dizeler olsun. Her aklına geleni söyleme… Ve düşündüklerine dikkat et… Esnek fikirlere aç kendini.

Yay ve Yükselen Yay:Yeni yıldan beklentin nedir diye sorsam? Diyeceksin ki açık vermeyen bütçe. Bugün yine hayatının odak noktası maddi kaynakların. Harcamalarını düzenlemek, yatırım kararlarını bir sisteme oturtmak için verimli bir gün.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:  Bugün zor bir gün… Zor derken, kendini ispatlamak için, kendini ortaya koymak için zor bir gün. O kadar disiplin altına almaya çalışıyorsun ki kendini, kuralların esnemiyor. Ve bir türlü ördüğün kozanın içinden çıkaramıyorsun kendini. Başkalarının sorunları, başkalarının işleri derken kendine cimri davranıyorsun zamanı korumak konusunda.

Kova ve Yükselen Kova:Hep bir “zihinsel” devrim yaşıyorsun ya geçen yıl başından beri.  Kontrol altına almaya çalışıyorsun bilinç altı seslerini, alt benliğini, kaygılarını, endişelerini, korkularını… İşte tam bugün, Güneş ışıklarını sunuyor bahsi geçen alana. Böylece çözüm önerileri çıkabilir karşına.

Balık ve Yükselen Balık:Umut her daim var ve yaşadığımız, nefes aldığımız sürece de hep olacak. Her şeye ve herkese rağmen. Sen her ne yaşarsan yaşa, gülümsemeyi ihmal etme. Bugün özellikle kariyerinin maddi emeklerinin karşılığı için konuşmalar gerçekleştirebilir ve otorite konumundaki kişilerle masaya oturabilirsin.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Taşdemir

11.12.2019 - 00:13
Yorumlarınızda yanılmıyorsunuz teprik ederim valla dogru ya dogru 😉😉😉
Yazarlar
Website Security Test