Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş
Ana Sayfa / 

Günlük Burç Yorumları Aşk 21 Mart 2019 Perşembe

20.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 21 Mart 2019 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık Burcu Yorumları.

“Aşk”a yer aç

Madem Bahar Bayramı…Madem tüm alem çiçek açıyor…Madem tüm doğa yeşilleniyor…Kuşlar başka cıvıldaşıyor sanki…O zaman sende bir şey yap…Gönlünü “Aşk”a aç…Zaten her şey değil mi “Aşk”tan?

Bugün…Ay Terazi Burcu’nda…Dengede…Empatide… Arabuluculukta… “Biz”de… Güneş ise Koç Burcu’nda… Harekette…Enerjide…Mücadelede… “Ben”de…Ve karşılıklı çekişiyorlar…Sonuç mu? Elbette “Aşk” kazanacak…

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Sevebilmek… Madem bir dolunay günü… Hazır Ay’da ışığını sana “eş”in üzerinden yansıtıyorken… Sevmenin ve sevilmenin tadına vardığın bir zaman arala kendine… Eğer yoksa gönül hanende bir misafir o zaman da kendini yeni biriyle tanışmaya hazırla…

Boğa ve Yükselen Boğa:Huzurlu olmak… Yaptığın işte özellikle huzurlu olmak… Mesela bir e-posta yazarken bile kendinden bir şeyler katabilmek… Ya da bitirdiğin ve içine sinen çalışmaların ardından keyifle kahveni yudumlamak… Madem dolunay… Madem tamamlanman ve tamamlaman gerekiyor…Hayatında temiz dosyalar açmaya ne dersin?

İkizler ve Yükselen İkizler:Müzik dinlemek… Kendini biraz da melodinin büyüsüne kaptırmak...Geçen haftanın belirsiz geçmişinden biraz sıyrılmak iyi olmaz mı? Kendini değil, kulağına gelenleri dinle mesela…En sevdiğin şarkıyı…Ya da açık havada uzun yürüyüşlere çık. Bu hafta sonu kendine zaman ayır…Ruhunu sanatla besle.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Aile olmak…Madem dolunay… Ve ışığını sana, yuva üzerinden, aile üzerinden, anne üzerinden gönderiyor… Ailene biraz daha zaman ayırmak isteyeceğin 48 saat var önünde…Aileyle bir arada olmak, kalabalık sofralar kurma zamanı… Ya da mesela hep ertelediğin, alıp almamak konusunda kararsız kaldığın eşyayı alabilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan:Kardeş olmak…Birinin kardeşi olmak…Hele de küçük kardeşi olup hiç büyümemek…Şımartılmak…Her istediğinin anında yapılması…Başın sıkıştığında, ağlamak istediğinde duymak istediğin ilk ses… İhmal etme…Her ne kadar yoğun olsan da kardeşini ihmal etme…Sonra…Öyle bir an geliyor ki çok istesen de duyamıyorsun sesini….

Başak ve Yükselen Başak: Değerli olmak… Madem dolunay… Ve sana ışığını biraz da maddi konular üzerinden yansıtıyor. Bugün harcama kalemlerinde artış gözlemleyebilirsin. Bir de anneyle ilgili harcamalar yapabilirsin. Her şey onun mutluluğu için değil mi zaten?

Terazi ve Yükselen Terazi:Başrol de sen… Hayat döngülerden ibaret… En basiti 28 günde bir şeyler bitiyor, bir şeyler başlıyor. Bugün senin için başlangıçların ayak sesleri… Bugün Ay yeni ay misali göz kırpıyor sana. Diyor ki yıl bitmeden kendine bir çeki düzen ver.  Tembellik etme ve hazırla kendini yeni olan her şeye…

Akrep ve Yükselen Akrep:  Rüyalarına güvenmek… Hep aynı rüyayı görüyorsun belki…Sanki hiçbir şey değişmemiş…Bir sihirli el gelmiş tüm gidenleri geri getirmiş…Uyanınca…Bir bakıyorsun ki…Madem dolunay… Sana ışıklarını rüyaların aracılığıyla gönderiyor…Bir not al bakalım rüyalarını…Bilinçaltın neleri gizliyor.

Yay ve Yükselen Yay: Yaren olmak…Nefsinin peşindeyken başka nefesleri çok da umursamıyor insanoğlu…Ve ne yazık ki idrak edemiyor dünyanın yalancılığını… Hoş görü, gülümsemek ve dost yüzler biriktirmeli insan…Ve sen bunu zaten iyi biliyorsun… Dolunayla birlikte dostluklarınla, dostlarınla tamamlamak isteyebilirsin kendini…

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Zirveye tırmanmak… İnatçısın… Yol ne kadar dolambaçlı olsa da, uçurumlar uzansa da, yok pes etmezsin sen… Hedefini çizdin mi zihnine kimse seni yolunda alıkoyamıyor. Bir dolunay ışıkları seni bu kadar çalıştıran…Yani aslında sen kendine tatil hakkı tanımıyorsun. Yine bir çalışma telaşı içindesin…

Kova ve Yükselen Kova:Sınır tanımayan öğrenci…. Bitmiyor senin öğrenme istediği…Bitmesin zaten…Sen aynı anda iki kitap okumaya devam et…Dolunayla birlikte  kendine özellikle ruhuna dokunan, ruhsal gelişimine katkı sağlayacak kısa süreli bir eğitime başlayabilirsin… Ya da böyle bir eğitimi düşünebilirsin… Karar verirsin diyemiyorum. Senin için bir karara varabilmek bir hayli zordur. İkimizde biliyoruz.

Balık ve Yükselen Balık:Büyütmemek sorunları…Asıl önemlisi kendini büyütmek… Günlük meseleleri sorun etmemeyi öğrenmek gerekiyor…Bu da geçer deyip başka bir yöne çevirmek gerekir bazen gözü, bazen gönlü… Madem dolunay…Ve Ay’ın ışığı biraz bütçenin karanlık yönlerini açığa çıkarıyor. Harcamalarını kontrol altına almayı öğrenmelisin. Dolabın yeterince dolu değil mi?

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test