Ersay Üner ‘Taverna’ albümünün ilk konserini duyurdu

Türkçe popun efsane şarkılarına imza atan Ersay Üner geçtiğimiz günlerde yayınladığı ikinci albümü ‘Taverna’ ile yorumculukta da iddialı olduğunu göstermişti.

Türkçe pop müziğin dillere marş olmuş birçok pop hitinin yaratıcısı Ersay Üner yorumculukta da iddialı olduğunu ikinci albümü ‘Taverna’ ile ispatlamıştı. Ersay Üner bu albümde geçmişe bir selam vermek ve yeni nesillere de bu kültürü hatırlatmak adına ‘Taverna’ müziğinin dev isimlerinin parçalarından bir repertuvar oluşturdu. Sahnelerde de bu şarkıları dinleyicileriyle buluşturmaya hazırlanan Üner ‘Taverna’nın lansman konserini 2 Haziran Pazar günü, Atlantis Yapım organizasyonuyla İstanbul ‘da BTC Türk Vadi Açıkhava’da verecek.

 

Özel hazırlanan repertuvarı, orkestrası ve sürprizleriyle ‘Taverna Albümü Lansman Konseri’ müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak. Ersay Üner, Ferdi Özbeğen’den ‘Dilek Taşı’, ‘Akşam Olur Gizli Gizli Ağlarım’; Cengiz Kurtoğlu’ndan ‘Unutulan’; Ümit Besen’den ‘Nikah Masası’, Nejat Alp’ten ‘Sıktı mı Canını’; Nesrin Sipahi’den ‘Azize’ gibi albümde yer alan şarkıları seslendirecek. Ayrıca dünden bugüne hafızalarımızda yer etmiş 400’ü aşkın şarkı arasından seçtiği parçalarla uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir konsere imza atacak.