Zeynep Bastık, ticarete atılıyor

Zeynep Bastık, İstanbul'u terk edip İzmir'in Urla ilçesine yerleşmişti. Son olarak Bastık'ın çiftlik evinde lavanta yetiştirmek için kolları sıvadığı ortaya çıktı.

Müzik dünyasında son dönemin en popüler isimlerinden biri olan Zeynep Bastık, İstanbul’u terk edip Urla’da yaşamaya başlamıştı. Konuk olduğu YouTube programında yeni hayatını anlatan ünlü popçu, ‘Asrın felaketi’ olarak nitelendirilen ve 11 ilimizde ağır yıkımlara neden olan Kahramanmaraş merkezli depremlerden sonra taşınma kararı aldığını açıklamıştı. “İstanbul’u çok seviyordun. Burası seni müzikalite olarak doyuran bir şehirdi. İstanbul’dan ne ara uzaklaşmak istedin?” sorusuna Zeynep Bastık şu yanıtı vermişti: Ben İstanbul’u hala çok seviyorum. Ama depremden sonra bana bir anksiyete geldi. Apartmanların ve kalabalığın içinde kalmakla ilgili kolstofobiye girdim. O yüzden de taşındım. Urla’yı çok seviyorum. Çok güzel bir hayat kurdum kendime.

Lavanta yetiştirecek

Yazı konserlerle ve reklam iş birlikleriyle geçiren Zeynep Bastık’ın, son olarak lavanta yetiştirmek için kolları sıvadığı ortaya çıktı. Urla’dan beş bin metrekarelik bir arazi aldığı iddiasına yanıt vermek istemeyen müzisyen, “Böyle şeyleri konuşmaktan hoşlanmam. Orada tatlı, mütevazi, minimal bir hayat yaşıyorum” şeklinde konuşmuştu.

 

Loading