Kolpaçino setinden ilk fotoğraf

Türk sinemasının en komik serilerinden biri olarak kabul edilen 'Kolpaçino', yedi yıl aradan sonra tekrar sahneye çıkıyor. Ünlü isimlerin bir araya geldiği filmden ilk fotoğraf geldi

Türk sinemasının eğlenceli serilerinden biri olarak kabul edilen ‘Kolpaçino’, yedi yıl aradan sonra yeniden sahneye dönüyor. Serinin dördüncü filmi için ünlü isimlerden İbrahim Tatlıses, Mehmet Ali Erbil, Cengiz Kurtoğlu ve Serdar Ortaç gibi konuk oyuncular yer alıyor.

Merakla bekleniyor

Kolpaçino’nun ilk filmi 2009 yılında beyazperdede büyük ilgi görmüştü. Komedyen Şafak Sezer, son olarak senaryosunu yazdığı ve başrolünü oynadığı ‘Kutsal Damacana 4’ ile büyük başarı elde etti. Şimdi ise ‘Özgür’ karakteriyle Kolpaçino 4’ün çekimleri için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Ünlü isimlerin yer aldığı set, son günlerde bir Şampiyonlar Ligi maçı gibi yoğun ilgi görüyor.

Kolpaçino 4 başrolleri kim?

Kolpaçino 4, Özgür’ün önceki filmlerde kendisine ihanet eden eski ‘dostları’ ile hesaplaşmasını anlatıyor. İlk üç filmin yıldızları Aydemir Akbaş, Ali Çatalbaş ve Serkan Şengül, serinin son bölümünde de Şafak Sezer ile birlikte başrolleri paylaşıyorlar. Ünlü şarkıcılardan İbrahim Tatlıses, komedyen Mehmet Ali Erbil, arabesk müziğin deneyimli ismi Cengiz Kurtoğlu ve popçu Serdar Ortaç, filmde kendi karakterlerini canlandırıyorlar.

Ne zaman yayınlanacak?

Senaryosu Şafak Sezer tarafından yazılan, yönetmenliğini Kamil Çetin’in üstlendiği ve yapımcılığını Polat Yağcı’nın üstlendiği Kolpaçino 4, kasım ayında sinemalarda izleyiciyle buluşacak gibi görünüyor. Bu heyecanla beklenen film, sinemaseverlere eğlenceli anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

 

 

Loading