18 Eylül 2023 Burç Yorumları

Bağ bozumu

Hasat zamanları… Yeni mahsulleri toplayacaksın… Yeni mahsulleri olacak yaşamının… Yenilikleri… Her ne kadar sen ürksen de yeniden… Ama yaşam böyle… Her an yeniliyor kendini… Sen toprağa güvendikçe… Toprağını ihmal etmedikçe… Doğru zamanda yeterince su verdikçe… Hiç korkma… Yeni ürünler senin olacak… Her şey toprakla başlar… Toprakla biter biliyorsun. Bugün… Duyguların anlatıcısı Ay, dönüşümün mihenk taşı Akrep Burcu’nda seyrediyor. Seyrin etkiyle birlikte, olayları tüm yönüyle öğrenmek isteyebiliriz. Bugün gözümüzden kolay kolay bir şey kaçmaz. Kaçamaz. Bugün… Su uyur, biz
uyumayabiliriz. Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç
Bugün… Tüm dikkatini maddi konuların üzerinde toplayabilirsin. Harcamaların, bütçe açıkların, kazançların yani kısaca maddi dünyan günün konusu olabilir. Boş ver yapma fazla alışveriş. Dolapların yeterince dolu zaten…

Boğa ve Yükselen Boğa
Ve şimdi bir şeylerle ilgili tamamlanma içindesin. Eksiklerini giderebilirsin. Hepimizin eksik yanlarını, yönlerini tamamlama çabası vardır. Ve eksiklerimizi eşimizle tamamlarız genelde. Peki, eşinin hangi yönleri seni tamamlıyor? Krizlerden güçlenmesi olabilir mi?

İkizler ve Yükselen İkizler
Bir şeylerden mi kaçıyorsun? Ama nereye kaçarsan kaç gölge misali yakalayabilir seni kaçtıkların… Endişelerini, korkularını, kaygılarını bırakırsan yanında gölge olmazlar yarınına…

Yengeç ve Yükselen Yengeç
Hayal kurmayı seviyor musun? Yoksa hayallerin de gerçekçi mi? Bugün hayallerini gerçekleştirmeye yakın hissedebilirsin kendini. Bu aralar arkadaşlarınla aran nasıl?

Aslan ve Yükselen Aslan
Ulaşmaya çalıştıkça ulaşılmaz oluyor değil mi? Bazen ne yapacağını, nasıl davranacağını bilemiyorsun. Galiba önemli olan beklemek… Ya da kendi yolunda gitmek… Eşlik etmek isteyen gelebilir.

Başak ve Yükselen Başak
Sürprizleri seviyor musun? Sana sürpriz yapılmasından hoşlanıyor musun? O halde bugün sürprizlere hazırlık olabilirsin. Bu arada yurt dışına gitmeyeli ne kadar oldu?

Terazi ve Yükselen Terazi

Sonunda vakit geldi. Sabretmeyi öğrenince… İşler yoluna giriyor değil mi? Şimdi sabrettiğin şeylerin karşılığını alabilirsin. Özellikle mali açıdan… Bugün kredi ödemelerine, borçlarına daha fazla odaklanabilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep
Bugün… Belki de yeniay zamanları sadece sana özel… Seninle birlikte hareket eden Ay, sana benzer etkiler veriyor. Böylece bedeninle, fiziki görünümünle daha fazla ilgilenebilirsin. Dış görünüş içinin yansımasıdır çoğunlukla…

Yay ve Yükselen Yay
Bugün… Çalışma arkadaşlarınla iletişim kopukluğu yaşayabilirsin. Bu arada kriz yönetimi konusunda nasılsın?

Oğlak ve Yükselen Oğlak
Evet, çok sıkıldın. O yüzden yeni bir uğraş sana iyi gelir. Hem zamanını değerlendirebilirsin, hem de para kazanabilirsin.

Kova ve Yükselen Kova
Evde olmak nasıl bir his? Evde olmayı seviyorsun. Ve ne kadar şanslısın ki evini, yuvayı çevirebiliyorsun. Bugün yine evindesin. Evinin odalarına bir göz at. Bakalım hangi renkteki odan sana huzur veriyor? Yeşil mi dedin?

Balık ve Yükselen Balık
Bugün… Sosyal medyada etkin misin? Belki de paylaşımlarına biraz özen gösterebilirsin. Eğer sosyal medyadan para kazanmak adına bir beklenti içindeysen… Ve bugün iletişim diline özen gösterebilirsin. Emir kipleri sana yakışmıyor değil mi?

Loading