11 Ağustos 2023 Burç Yorumları

Aksi takdirde

Evet… Gün her gün başlıyor. Güneş, her gün doğuyor. Her gün Güneş, yerini Ay’a bırakıyor. Peki sence her şey aynı mı kalıyor? Her gün birbirinin aynısı mı gerçekten? Farklılıklar yok mu? Farklılıkları gösteren… Fark ettiren şey aslında senin içindeki değişim gücü… Bunun kıymetini bil…

Bugün… Aslan Burcu’nda dolaşan Güneş ile Boğa Burcu’nda konumunu pekiştiren Uranüs arasında zorlayıcı bir görünüm yaşanıyor. Oluşan kare açının etkisiyle konfor alanımızdan çıkmak zorunda kalabiliriz. Değişimden korkmanın bir anlamı olmadığını kavrayabiliriz. Gerçek özgürlüğün beraberinde huzur ve sakinlik getirdiğini anlayabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Özgürlük güzeldir. Özellikle de maddi özgürlük… Kimseye hesap vermeden istediklerini alabilmek… İstediğin yere gidebilmek… Bu özgürlüğü kaybetmek istemezsin değil mi?

Boğa ve Yükselen Boğa

Aynı evde yaşamak… Ortak yaşam sence zor mu? İki farklı karakter… Ama denemeden bilemezsin. Bazen yalnızlık zorlayabilir. Biliyorum… Kendini, yalnızlığını güzel yönetebiliyorsun. Ama yine de…

İkizler ve Yükselen İkizler

Yatırım araçların belli… En iyi yatırım bilgi ve teknoloji yatırımıdır senin için… Ama teknolojik dost araçlarını dikkatli kullanmalısın bugünlerde… Sana arıza kayıtları olarak dönmesin aranızdaki özel “dostluk”…

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Kolaylıkla büyümüyor çocuk…  Birçok şeye ihtiyacı oluyor. Beslenme ihtiyacı… Giysi ihtiyacı… Ama en önemlisi sevgi ve şefkat ihtiyacı… Çocuklarına çekinmeden sevgi veriyorsun… Peki, ya içinde bir yerde saklanan çocuk sevgi hissedebiliyor mu?

Aslan ve Yükselen Aslan

Her şeyin bedeli de var. Ödülü de var. Peki, sen kendini ödüllendirmeyi biliyor musun? Kendini öne çıkarmayı bir de… Evet, ailenin desteğini almak adına kendinden mi vazgeçeceksin?

Başak ve Yükselen Başak

Emeklerin boşa gitmeyecek bu sefer. Çünkü ne istediğini biliyorsun. Düşüncelerinin sabitliğini, inatçılığını bırakmalısın. Ve başka kaynak fikirlere, görüşlere de yer vermelisin düşünce ajandanda…

Terazi ve Yükselen Terazi

Kararlarını hızla almakla ünlüsün. Aklına geleni hemen yaparsın. Beklemek yok… Sabretmek… Asla… Ama şimdi belki de en doğru hamle beklemek olacak… Temkinli ve istikrarlı karar almak… Hangi konuda mı? Elbette kazançların…

Akrep ve Yükselen Akrep

Bir açıklaması olmalı… Bir açıklaman olmalı… Bu yaşadıklarına dair… Seni, sen yapan değerlerin var. Karakterinin yapı taşları var. Ve bu değerlerinin de bir anlamı var. Yaşamına katmak zorunda olduğun manalar var.

Yay ve Yükselen Yay

Kendini gerçekleştirebilmek için bazı adımlar atmak gerekiyor. Bu konuda hem fikiriz öyle değil mi? Biliyorsun… Çok şükür zekân var. Ama erteleme ve tembellik çukurundan kendini çıkaramıyorsun. Neden sence?

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Elini taşın altına koyabilmek cesareti herkeste bulunmuyor. Hele ki şimdiki zamanda… Sorumluluk almaktan herkes kaçınırken… Sen kriz çözücü olarak her daim devredesin. Bugün yine kimin krizlerini çözüyorsun?

Kova ve Yükselen Kova

Evet, hayatında biri olması çok güzel… Ama gerçekten yoldaş mı sana? Hayat arkadaşı mı? Bu ayırımı iyi yapmalısın? Artık yanılma lüksün yok değil mi yaşanan onca aşk sancılarından sonra? Sahi, kim var yanında?

Balık ve Yükselen Balık

Bir parça anlayış gösterebilirsin. En zor zamanlarında, maddi ya da manevi hiç fark etmez, kim var yanında? Ruhunun destek gücü kim? Madem yanıtı biliyorsun. Bu kadar uzak mesafe neden kaynaklanıyor?

 

Loading