Marmara Grubu Vakfı’nda Suver güven tazeledi

Marmara Grubu Vakfı'nın olağan genel kurulu İstanbul Yıldız Parkı'nda bulunan Pembe Sera'da yapıldı. Yapılan seçimlerde Akkan Suver, yeniden başkanlığa seçildi.

Geniş bir katılımla gerçekleşen Genel Kurul Divan Başkanlığı Prof. Dr. Uğur Özgöker, Ahmet Doğan Arıkan, Yalçın Sönmez, Dr. Hüseyin Avcı, Prof. Dr. Sedefhan Oğuz’dan oluştu.

Dr. Akkan Suver’in faaliyet raporunu okumasının ardından, Köksal Bilgiç denetim raporunu okudu. Daha sonra Bülent Soylan ile Muhammed Akyol bütçe ve bilançoyu sundular.

Seçimlerin ardından Marmara Grubu Vakfı’nın yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Dr. Akkan Suver Cafer Okray, Sezgin Bilgiç, Lale Aytanç Nalbant, Serhat Tabanca, Ümran Köksüz, Mustafa Ergin, Oğuzhan Ceylan ve Mahmut Saklı.

Yönetim Kurulu Yedek: Ahmet Polat, Rahmi Dilek, Belgin Tanrıverdi, Nimet Ulubay, Av. Murat Keçeciler, Prof. Dr. Özgür Çengel, Prof. Dr. Figen Yıldırım, Ferit Sağ ve Hasan Yediyıldız.

Denetim Kurulunda Alaaddin Koçak, Göksel Bilgiç asil üye olarak görev yapacak. Aysel Yürür, Mustafa Pakoğlu, Gülçin Güngören ise yedek üyeler olarak seçildi.

Genel Kurul sonrası Dr. Akkan Suver, yaptığı konuşmada, üyelere teşekkür etti.

Loading