Müge Anlı canlı yayında hastalığını açıkladı

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Müge Anlı herkesi şaşırtan bir itirafta bulundu.

Programın sunucusu Müge Anlı, canlı yayında ciğerinde leke olduğunu ve sık sık antibiyotik kullanmak zorunda olduğundan ilk kez bahsetti.

Müge Anlı birkaç gündür kendisinden haber alınamayan ve hayatından endişe edilen 16 yaşındaki Gülcan’ı arıyor. Gülcan bugün stüdyoya gelip ailesiyle yüzleşti. Çocuğun ailesiyle yüzleşmesi sırasında Müge Anlı, Gülcan’ın eniştesinin okuma-yazma bilmediğini öğrenince çileden çıktı. Yıllardır okuma-yazma seferberliği için çaba gösteren ünlü sunucu bu olayla birlikte hastalığını itiraf etti. Anlı “Artık ben bugün bu ülkede ‘Okuma-yazma bilmiyorum’ diyenlere çok kızıyorum. Bak ciğerimde leke oldu. Söylemiyordum, söyleyeyim. Okuma-yazma seferberliği için gittiğim halk eğitimlerde dolaşırken ne hastalık kaptıysam artık” diyerek herkesi şaşırttı. Ciğerlerinde lekelenme olduğunu söyleyen Anlı “Bak sesime, sesimi normal duyan var mı kaç yıldır? Hiç kolay olmuyor o işler.’ Aa Müge okuma-yazma seferberliği çıkarttı’ diye seferberlik olduğunu mu sanıyorsunuz? Kendimi paraladım” diyerek isyan etti.

Sunucu ciğerlerindeki lekelenme yüzünden çok sık ve kolay bir şekilde hastalandığını belirten ve sık sık antibiyotik kullanmak zorunda olduğunu dile getirdi.

 

Loading