Ünlü model mutluluğun sırrını açıkladı

Ünlü iş kadını ve model Paris Hilton, eşiyle aralarındaki mutluluğun sırrını açıkladı.

Tüm zamanların en gözde isimlerinden olan Paris Hilton şimdilerde evli, mutlu, çocuklu bir hayat sürüyor. Eski şaşalı, adından çokça söz ettirdiği parıltılı hayatından eser kalmamış olsa da, hala dünyanın en gözde varislerinden biri. 

Bugün artık 42 yaşında bir anne olan Hilton, Carter Reum ile mutlu bir evlilik sürdürüyor. Aynı zamanda taşıyıcı anne aracılığı ile bir bebek sahibi olan Hilton, eski yaşamından oldukça farklı bir hayat sürüyor. 

Paris Hilton, bu sakin yaşamında da kendini göstermeyi ihmal etmiyor. Bu kez kullandığı mecra ise “Iam Paris (Ben Paris)” isimli podcast yayını oldu. Hilton bu yayına eşi Reum’u davet ederek aşklarını dinleyenlere duyurma kararı aldı. 

Birçok çiftin aksine Hilton ve Reum evliliklerinin ardından birbirlerine daha da aşkla bağlandıklarını dile getirdi. Carter Reum’a göre çiftin, aralarındaki iletişimi canlı tutmak adına vazgeçmedikleri çok önemli bir ayrıntı var. Birbirlerine sevgilerini ifade etmek için sık sık sarılmak.

Hilton’un kocası Carter Reum bu konuda şunları söyledi: “İnsanlar bizim birbirimize ne kadar çok sarıldığımızı tahmin edemezler.Bu bizim en sevdiğimiz şey” dedi.

Bunun üzerine Paris Hilton da birbirlerine sık sık sarılmanın ve öpmenin dışında başka bir sırları daha olduğunu söyledi: Köpük banyosu! Fırsat bulduklarında her akşam köpük banyosu yaptıklarını söyleyen Hilton, bunun kendileri için bir alışkanlık olduğunu sözlerine ekledi.

Loading