CHP’li Murat Bakan’dan Soylu’ya yanıt

CHP'li Murat Bakan, kendisini "FETÖ'nün ikinci paralel yapısını oluşturmaya çalışıyor" sözleriyle hedef alan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya, "Orada şimdilik Bakan olarak oturuyor olabilirsin. Unutma, ikimiz de milletvekili adayıyız. Biz Meclis’te hesaplaşacağız" diyerek yanıt verdi.

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, kendisini hedef alan İçişleri Bakanı ve AKP Milletvekili Adayı Süleyman Soylu’ya tepki gösterdi.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Murat Bakan, “Seni ciddiye almak için çok geç Süleyman Soylu. Söylediklerine ve çaresizliğine gülüyorum” dedi.

CHP’li Murat Bakan, şöyle devam etti: “Orada şimdilik Bakan olarak oturuyor olabilirsin. Unutma, ikimiz de milletvekili adayıyız. Biz Meclis’te hesaplaşacağız. Mobbinge uğrayıp intihar eden polislerin de ikinci şarkın da liyakatsiz atamaların da velhasıl kelam Bakanlığın süresince ezdiğin polisin hesabını vereceksin.”

“Sana söyleyecek çok şey var, hepsini yüzüne söyledim “Ya Rabbi şükür” dedin” diyen Murat Bakan, “Daha fazlasını duymaya devam edeceksin. Senin kaderin de hak ettiğin de bu. Polis kardeşlerim; sizler beni biliyor, tanıyorsunuz. Bugüne kadar ne savunduk, ne söylediysek arkasındayız. Size söz!” ifadelerini kullandı.

 

Loading