Stranger Things’in yıldızı nişanlandı

Sadece 12 yaşındayken popüler bilim-kurgu dizisi Stranger Things’te rol alarak şöhret kazanan 19 yaşındaki Millie Bobby Brown, efsanevi şarkıcı Bon Jovi'nin oğlu Jake Bongiovi ile nişanlandı

İzlenme rekorları kıran Stranger Things dizisinin 19 yaşındaki yıldız oyuncusu Millie Bobby Brown dün Instagram’ndan yaptığı bir paylaşım ile nişanlandığını duyurdu. Brown, iki buçuk yıldır efsanevi şarkıcı Bon Jovi’nin oğlu Jake Bongiovi ile birlikte. 

Açık bir arabanın direksiyonunda poz veren Millie, kameradan uzaklaşarak elini havaya kaldırmış ve parmağındaki belirgin pırlanta yüzüğü göstermişti. Çiftin paylaşımları uzun zamandır çıkan nişanlanma haberlerini doğrulamış oldu. Nişanlısı ile nasıl tanıştıklarını anlatan Millie, Instagram’da takipleştiklerini ve platform aracılığıyla arkadaş olduklarını açıkladı. Tek renkli bir fotoğrafla nişan yüzüğünü gösteren genç yıldız fotoğrafın altına “Seni üç yazdır seviyorum tatlım” yazdı. 20 yaşındaki Bongiovi de kendi sayfasında bir paylaşım yaparak fotoğrafın altına “Sonsuza dek” yazdı.

Loading