Aslanoğlu’ndan milletvekili adayları mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, CHP İzmir Milletvekili Adaylarının kesinleşmesinin ardından “Sana Söz Biz kazanacağız” mesajı verdi.

Aslanoğlu, partisinin İzmir milletvekili adaylarının liyakat sahibi ve çalışkan isimlerden oluştuğunu ifade ettiği açıklamasında, halkın iktidarına 34 gün kaldığını, 15 Mayıs itibariyle Türkiye’ye tam anlamıyla baharı yaşatacaklarını belirterek, şunları söyledi;

15 MAYIS’TA TÜRKİYE’YE BAHARI YAŞATACAĞIZ, MİLLET KAZANACAK

Millet İktidarına ve Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı’na sayılı günler kala milletvekili adaylarımızın kesinleşmesiyle artık daha da hızlı çalışarak, adaylarımızı halkımızla buluşturacağız. İzmir’in vekil adayları İzmir’e yakışan, liyakat  sahibi, çalışkan isimlerden oluştu. Gerek ittifak kontenjanından gerekse örgütümüz içinden belirlenen adaylarımız Millet iktidarının milletvekilleri olacaklar.

İzmirliler ile birlikte halkın iktidarına 34 gün kalmışken, ülkemize çöken kara bulutları dağıtmak, adaleti ve İzmir kimliğini tüm ülkede hakim kılmak için omuz omuza mücadelemize devam edeceğiz. Elbette tüm aday adaylarımız bu listelerde yer alacak donanıma sahipti. Ancak sadece 28 kişilik bir liste belirleniyor. Aday adaylarımızın uzmanlığına, emeğine ve verecekleri desteğe şimdi daha çok ihtiyacımız var.  Hedefimiz belli.15 Mayıs sabahı Türkiye’ye tam anlamıyla baharı yaşatacağız. Birlikte çalışacağız, biz kazanacağız, millet kazanacak.

 

                       CHP İZMİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI  
     İZMİR 1.BÖLGE                     İZMİR 2. BÖLGE
SIRA NO İSİM SOY İSİM   İSİM  SOYİSİM
1 YÜKSEL  TAŞKIN   GÖKÇE  GÖKÇEN
2 AHMET TUNCAY ÖZKAN   RIFAT TURUNTAY NALBANTOĞLU
3 SEVDA  ERDAN KILIÇ   RAHMİ AŞKIN TÜRELİ
4 MURAT BAKAN   MAHİR POLAT
5 EDNAN  ARSLAN   MEHMET SALİH  UZUN
6 SEDA KAYA ÖSEN   DENİZ  YÜCEL
7 HAYDAR ALTINTAŞ   MUSTAFA  BİLİCİ
8 DEVRİM BARIŞ ÇELİK   HACER FOGGO
9 SEFER  İPEKLİ   ESİN DOĞAN METİN
10 GÜLDEM ATABAY   ALTAN İNANÇ
11 ŞAHBAL ARAS   EMİNE HELİL  İNAY KINAY
12 FULYA ALÇAY   AYTEN GÜLSEVER
13 MEHMET ŞAHİN FIRAT   NURŞEN  BALCI
14 BİRGÜL  DEĞİRMENCİ   BURAK KOTAN

Loading