İş Yatırım Mersin Şubesi Açıldı

İş Yatırım Menkul Değerler faaliyete yeni başlayan Mersin Şubesi ile Akdeniz Bölgesi'ndeki şube sayısını ikiye, ülke genelindeki şube sayısını ise yirmi altıya çıkararak sermaye piyasalarında varlık göstermek isteyen yatırımcılara bir adım daha yaklaştı.

1996’dan bugüne sermaye piyasalarındaki yatırım danışmanlığı hizmetleriyle öne çıkan İş Yatırım’ın yirmi altıncı şubesi 6 Mart 2023’te Mersin Yenişehir’de açıldı. Aynı zamanda İş Yatırım’ın Akdeniz Bölgesi’ndeki ikinci şubesi olan Mersin Şubesi’nde yatırımcılar ulusal ve uluslararası piyasalardaki hisse senedi, sabit getirili menkul kıymetler, foreks, türev ve yapılandırılmış ürünlere yönelik yatırımlarına bire bir aracılık hizmeti alabiliyorlar.

İş Yatırım’ın ülke genelindeki 26 şubesi ise şu şekilde: İstanbul (Ataşehir, Güneşli, Kalamış, Levent, Maltepe, Maslak, Nişantaşı, Taksim, Yeşilyurt), Ankara (Ankara, Anadolu, Başkent), İzmir (İzmir, Ege, 9 Eylül), Adana, Antalya, Bodrum, Bursa, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Samsun, Trabzon ve Mersin.