18-19 Mart 2023 Burç Yorumları

Yanıldın o zaman

Bazen… Kabul etmelisin… Her şeyi bilemezsin… Ve her şeyi de hemen yapamazsın. O yüzden tanımak için karşındakini zamana zaman tanı… Ve bazen de yanıldığını kabul et.

Bugün… Gökyüzünün beyaz incisi Ay, dost canlısı Kova Burcu’nda dolaşıyor. Seyrin etkisiyle birlikte, kendimizden çok bira başkasını düşünebiliriz. Duygularımızda sınır tanımayabiliriz. Farklı ve sıra dışı düşüncelere sıcak bakabiliriz. Arkadaşlarımızla bir arada olmanın iyileştirici özelliğini fark edebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Biraz sosyalleşmenin hiçbir sakıncası olmaz. Biraz dışarı çıkmanın… Biraz eğlenmenin… Biraz dost meclisinin… Ya da bir tiyatronun… Ya da sinemanın… Hayata biraz özgürlük katmalı değil mi?

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Kariyer yaşamın önemli… İşini yaparken özgün olmalısın. İşini yaparken fikirlerini bağımsızca anlatmalısın. O zaman bugün…

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Yeniden öğrenci olmaya hazır mısın? Yeni bilgiler öğrenmeye… Yeni yerler görmeye… Yeni teknolojilerle buluşmaya… Yeni filmler izlemeye hazır mısın? Belki de kendi filmini çekersin. Belli mi olur?

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Finansal anlamda bağımsızlığını ilan etmeye ne dersin? Çünkü bağımsız bir mali tablo, bağımsız bir yaşam getirir. Kimseye müdana etmeden adımlarını atabilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Gökyüzünde dolaşan Ay, doğum haritandaki Güneş’le karşı karşıya geliyor. Ve böylece kendine karşıdan bakabilirsin. Görünmez yaralarına, sakladığın yönlerine ışık tutabilirsin. Aslında ne kadar insan canlısısın değil mi?

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Ekip arkadaşlarınla, ortak bir paydada buluşmakta zorlanabilirsin. Anlaşmak… Anlaşılmak zor olabilir. Bu arada teknoloji bugün seni zorlayabilir. İletişim aygıtlarında ufak tefek sorunlar yaşaman ise olası gözüküyor.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… İkili ilişkilerin duygularının merkezi olabilir. Aşk ve flört konuları zaten en sevdiğin başlıklar değil mi? Ama insan önce kendini sevmeli… Kendini sevmeyen başkasına nasıl gönül verebilir ki?

Akrep ve Yükselen Akrep

Evet, bugün evdesin. Evde olmak sana kendini özgür hissettirebilir. Evde insan tam kendi gibi oluyor. Maskesiz… Makyajsız… Sahi, sen kimsin?

Yay ve Yükselen Yay

İletişim en önemli konudur ama bu kadar iletişimsizlik içinde… Çünkü herkes sadece kendi bildiğini anlatıyor. Kendini anlatıyor. Kendini aklıyor. Ama ne acı ki kimse dinlemiyor. Peki, sen kimi dinliyorsun?

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Maddi değerlerini, kazançlarını “özgür” bırakma… Yani kontrolü elden bırakma… Bütçenin dışına çıkma… Tasarrufunu koru… Alışveriş sitelerinin cazibesine kendini kaptırma olur mu?

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Sana dair yeni ay fırsatları mavi gökyüzünde… Çünkü Ay, tam da senin gibi gökyüzümde dolaşıyor. Ve sana yeni adım atmak için şans veriyor. Bedenine, görünümüne yeni bir bakış açısıyla bakabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Bir dokun bin ah işit misali mi ruh halin? Ama buna zemin hazırlayan sen olabilir misin? Zihnindeki prangalardan bir kurtulabilsen…