Armağan Çağlayan’dan İBB’ye tepki

Armağan Çağlayan, İzmir Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanı’nın kulise gelip kendisine bağırdığı söyledi.

Armağan Çağlayan, İzmir’de sergilediği ‘Size Anlatacaklarım Var’ gösterisinin ardından kuliste yaşananlar ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Çağlayan, “Liyakatsiz insan zor, hayatın her alanında zor. İşi yapmayı bilmiyorsanız yapmayacaksınız! Siz bir oyun parası verdiniz diye beni satın almadınız! Alamazsınız! Daha da beni oyunla ilgili aramayın!” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Armağan Çağlayan’ın ‘Size Anlatacaklarım Var’ gösterisini satın alarak izleyicilere de ücretsiz olduğunu duyurdu. Ancak oyuna az sayıda izleyici geldi ve Çağlayan 80 kişilik salonda sahne aldı. Oyunun ardından yaptı açıklamada “İzmir Büyükşehir Belediyesi ‘Size Anlatacaklarım Var’ gösterisini satın aldı. Biletler 45 saniyede bitti” diyen Çağlayan, şunları söyledi:

“Instagram’dan milyon ‘hakarete’ uğradım. Gösteri günü geldi. Salonda olan kişi sayısı 80. Bütün profesyonelliğimle işimi yaptım. 2 saat gösteri yapıp sahneden indim. Oyun bitikten sonra. İzmir Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanı olduğunu iddia eden bir hanımefendi, kulise gelip bacak bacak üstüne atıp bana bağırmaya başladı. Hanımefendi neden bana bağırıyorsunuz dedim. Bunun üzerine beraber çözüm bulalım sisteme dedi.

Ben de sisteme çözüm bulmakla ben sorumlu değilim. Hem işinizi düzgün yapmıyorsunuz hem de bana bağırıyorsunuz dedim. Ben Instagram’dan biletler bittiği için milyon hakarete uğradım, hem de siz bana sesinizi yükseltiyorsunuz dedim. Ve ben de sesimi yükselttim. Liyakatsiz insan zor, hayatın her alanında zor. İşi yapmayı bilmiyorsanız yapmayacaksınız! Siz bir oyun parası verdiniz diye beni satın almadınız! Alamazsınız! Daha da beni oyunla ilgili aramayın!

Bu arada, İzmir Büyükşehir Belediyesi Kültür Müdürü Ceren Hanım, yarın sekreteri aracılığıyla, yarın görüşebiliriz dedi. Artık dize ihtiyacımız yok Ceren Hanım. Ne size, ne belediyeye. İşinizi doğru yapın herkese yeter ! Siz de o koltukta işinizi doğru yaparak oturabilirsiniz!”