Jenna Ortega’dan “You” açıklaması

Jenna Ortega, You 4. Sezon bölümlerinde yer alamaması hakkında konuştu.

Jenna Ortega, You 4. Sezon kadrosunda yer alamadı. Yıldız oyuncu, Netflix dizisine geri dönemediği için yıkılmış hissettiğini açıkladı.

Greg Berlanti ve Sera Gamble imzalarını taşıyan Netflix dizisi You ilk sezonu ile 2018 yılında yayına başladı. Başrolünde Penn Badgley’nin yer aldığı suç draması; takıntılı bir genç adamın işlediği karanlık cinayetleri takip ediyor.

4. sezonun ilk kısmı 9 Şubat 2023 tarihinde, 2. kısmı ise 9 Mart’ta Netflix‘teki yerini alan You dizisi hakkında platformun bir başka hiti Wednesday‘den Jenna Ortega bazı açıklamalarda bulundu.

Hayranlar, yapımda 10 bölüm boyunca Joe Goldberg’in sıra dışı arkadaşı Ellie Alves’i canlandıran Jenna Ortega‘nın dizide neden yer almadığını merak ediyor.

Entertainment Tonight‘a konuşan Ortega, dizide yer almamaktan duyduğu üzüntüyü şu sözlerle açıkladı:

“Yıkılmıştım. Şimdiye kadar yer aldığım setler arasında en sevdiğim setlerden biriydi. Ellie’yi özlüyorum. Uzun zamandır role geri dönmek istiyordum. Ama o sırada Romanya’da Wednesday çekimlerindeydim.

“Pandemi varken öyle sık seyahat edemezdim. Kendinizi bir diziye adadığınızda, diğer işlerin yürümesinin hiçbir yolu yok.”