10 Mart 2023 Burç Yorumları

Küsme aşka

Bir kere kötü bir şey yaşadın diye… Bir kere yanlış birine gönlüne açtın diye… Aynı şeyleri yaşayacaksın diye bir kural yok ki… Belki bu sefer… Özlediğin “aşk” yanı başındadır. Bir sır vereyim mi? Gözlerinde kendini gördüğün insan aslında doğru insandır. Hadi bakalım… Güneş’in tadını çıkar.

Bugün… Balık Burcu’nda seyrine alışan Güneş ile Boğa Burcu’nda sabırla dolaşan Uranüs olumlu bir yaklaşım içindeler… Birbirlerine destek veriyorlar. Biz de seyrin etkisiyle yaşamımızda, bir şeyleri değiştirmek için istekli olabiliriz. Bazı alışkanlıklarımızı değiştirebiliriz mesela… Geç kalmak iyi bir alışkanlık olmayabilir sanki. Ne dersin?

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Eğri oturup doğru konuşalım… Çok çalışıyorsun. Ama bir yerlerde yanlış giden bir şeyler var sanki… Hâlâ kendini mutlu hissedemiyorsun. Yaşamının katma değerini göremiyorsun çünkü bir türlü…

Boğa ve Yükselen Boğa

Uzun zamandır beklemene değiyor sanki… Gelecek güzel günlerin habercisi kondu bile şimdiden gönül pencerene… Artık bir şeyler değişiyor. Umutların artık yaşamının gerçeğine dönüşüyor. Seni yeniden mutlu görmek çok güzel…

İkizler ve Yükselen İkizler

Peki ya yanılıyorsan? Gerçi ne kaybedersin ki yanılsan bile? En azından bir şeyler için adım atmış olursun. Böyle…  Korktukça… Endişelendikçe… Kaygılandıkça daha çok şeyler kaybediyorsun.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Güncel konulara karşı mesafeli duruyorsun. Hep geçmişte dolaşmak… Geçmişin güvenli yaşanmışlıklarına sığınmak sana daha iyi geliyor. Ama maddi kaynaklarını korumak ya da çoğaltmak istiyorsan güncel gelişmelere sıcak yaklaşmalısın.

Aslan ve Yükselen Aslan

Gerçekten bugünleri de gördüm ya. Sen ve teknoloji birbirinizin ayrılmaz parçası oldunuz. Özellikle hayatı karşılama şeklinde teknolojinin yardımı büyük… Kendini bulutlara mı saklıyorsun yoksa?

Başak ve Yükselen Başak

Bu huyuna bayılıyorum aslında… Yeniliklere hemen adapte olabiliyorsun. Kolaylıkla kabul ediyorsun. Belki de bu yüzden yeni iş teklifine hiç şaşırmadın.

Terazi ve Yükselen Terazi

Kısıtlanmak… Özgürlüğünün kısıtlanması hiç kimsenin hoşuna gitmez. Özellikle ikili ilişkilerinde… Aşk yaşamında… Partnerinle uzun bir yolda birlikte yürümek istiyorsan… Birbirinizi kısıtlamamanız gerekli… Bu arada nafaka davan sonuçlandı mı?

Akrep ve Yükselen Akrep

Emsal kararların var mı? Yaşam anayasanda baz aldığın… Belki de şimdi dönüp bakmalısın daha önce nasıl aştın evlilik ya da ortaklık krizini? Bazı şeyleri sonlandırmadan önce geriye dönüp bakmak gerekiyor.

Yay ve Yükselen Yay

Sabrı öğreniyorsun bu aralar değil mi? Sabrederek kazanırsın. Sabredersen… Katlanmak değildir bu arada sabretmek… Evinde mutlu musun? Aklıma geldi de…

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Yaratım kurslarını belki de düşünmelisin. Zamanını, yaşam boşluklarını doldurmak sana büyük bir güç katabilir.

Kova ve Yükselen Kova

Diyalog… Tek yapman gereken bu… Maddi dünyanda, eksi bütçelerini, ailenle paylaşırsan sana daha çok destek olabilirler.

Balık ve Yükselen Balık

Kendine güveniyor musun? Kendine, fikirlerine, düşüncelerine güveniyor musun? O zaman neden ortaya çıkarmıyor musun saklı hazinelerini? Hâlâ denizin dibinde tutuyorsun.