Ünlü yıldızdan Brad Pitt itirafı

Hollywood’un iki ünlü yıldızı, kariyerlerinin ve gençliklerinin baharında büyük bir aşk yaşamış, hatta nişanlandıklarını açıklayarak hayranlarını sevindirmişti. Ama bu aşk yarım kaldı; ikisi de sonradan başkalarıyla evlendi ve çocuk sahibi oldu.

Onlar aşk yaşarken doğan çocuklar şimdi artık neredeyse 30 yaşına geldi ama bu ikilinin birlikteliği hiç unutulmadı. Aşkları başladığında kameralar önünde evli bir çifti canlandırmışlardı, hayranları onları gerçekten de birlikte görmek istedi. Bunun için gereken tüm adımları atıp nişan da yaptılar ama aşk hikâyeleri yarım kaldı ve mutluluğu başka kollarda buldular.

59 yaşındaki Brad Pitt ve 50 yaşındaki Gwyneth Paltrow, hâlâ çok iyi iki arkadaş. Ne kırgınlık, ne yeni aşklar ne de yaptıkları evlilikler aralarına giremedi ve onlar yaşadıkları aşkın romantik hatırasını hep kalplerinde taşıdılar. Ve her şeye rağmen yıkılmayan bu dostlukla herkese örnek oldular.

Gwyneth Paltrow’un, Brad Pitt’in ardından hayatına giren ünlü isimler olmaya devam etti. En sonunda Coldplay grubunun solisti Chris Martin’le evlendi ve iki çocuğu oldu. Güzel yıldız 2018’den beri ünlü yapımcı Brad Falchuk’la mutlu bir evlilik yaşıyor.

Brad Pitt de önce Jennifer Aniston sonra da Angelina Jolie’yle evlendi. Jolie’nin üç evlatlık çocuğuna da babalık yapan Pitt, yıldız oyuncuyla üç de biyolojik çocuk sahibi oldu. 2005’te başlayan bu aşk, 2016’da Angelina Jolie’nin mahkemeye boşanma dilekçesini sunmasıyla bitecekti. Bu çekişmeli boşanma davasında en sonunda mahkeme Jolie ve Pitt’i 2019’da resmen bekar ilan etti. Ama ünlü çiftin çocuklarıyla ilgili davalar henüz sonuçlanamadı.