Fenerbahçe, Emre Demir transferini açıkladı

Fenerbahçe, Emre Demir'i kadrosuna kattığını resmen açıkladı. Sarı-lacivertliler, 19 yaşındaki futbolcuyla 4,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Fenerbahçe, ara transfer dönemindeki takviyelerine bir yenisini daha ekleyerek Barcelona’dan Emre Demir’i kadrosuna kattı. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, b19 yaşındaki futbolcu ile 4.5 yıllık sözleşme imzalandığı belirtildi.

Barcelona Kulübü, Fenerbahçe’nin Emre için sonraki satıştan %20 pay ödeyeceğini duyurdu.

“GELECEĞE YATIRIM”

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen imzada hazır bulunan Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, genç oyuncunun Fenerbahçe’ye transferiyle ilgili, “Bizi mutlu eden bir transfer. Türk oyuncu merkezli takım kurma hevesimiz hiç bitmiyor. Hem yaş olarak, hem de yetenek olarak tartışılacak bir profil değil. Daha önce de kadromuza katmak için refleksimiz olmuştu. Kendisi Avrupa’ya gitmişti. Kaderimizde varmış, onun da kaderinde Fenerbahçe varmış. Geleceğe çok büyük bir yatırım olarak görüyoruz. Kendisine de Fenerbahçe ve milli takım forması altında üstün başarılar diliyorum.” dedi.

“ÇOK MUTLUYUM”

Fenerbahçe forması giyecek olmanın kendisini çok heyecanlandırdığını dile getiren Emre Demir, “Çok heyecanlıyım, çünkü buraya geldiğim için çok mutluyum. Menajerim Ahmet Bulut bana ‘Fenerbahçe kulübü seni istiyor’ diye söylediğinde çok heyecanlandım, olması için de kendisiyle konuştum. Burada olduğum için çok mutluyum, çok heyecanlıyım. Bir an önce taraftarımızın önüne çıkmak ve çubuklu formayı giymek istiyorum. Taraftarlarımızdan çok fazla destek mesajı geldi. Herkese teşekkür ederim. İnşallah şampiyonluğun bu sene geleceğine inanıyorum.” diyerek sözlerini noktaladı.

Loading