Romantik filmlerdeki gibi bir tanışma

Alexandra Daddario ve Andrew Form'un masalları andıran tanışma hikayesi çok konuşuldu.

Başına, böylesine bir aşk öyküsü gelen ünlü oyuncu, kocaman mavi gözleriyle tanınan Alexandra Daddario. 2017 yılında rol aldığı Baywatch (Sahil Güvenlik) True Dedective, Teksas Katliamı gibi yapımlarla tanınan Daddario, geçen yaz ünlüler dünyasında bile eşine çok rastlanmayan bir törenle Andrew Form ile hayatını birleştirdi. Güzel oyuncu, bir süre önce konuk olduğu Sundan Today adlı programda kocasıyla nasıl tanıştığını anlattı.

Son dönemde Mayfair Witches adlı yapımla konuşulan Alexandra Daddario, kocasıyla ilk kez göz göze geldiği anı, tanışmalarını ve evliliklerini özellikle de ilk buluşmalarını Sleepless in Seattle (Sevginin Bağladıkları) When Harry Met Sally (Harry Sally’le Tanışınca) You’ve Got Mail (Mesajınız Var) gibi 1990’lara damga vuran Nora Ephron imzalı romantik komedi filmlerine benzetti. 

Daddario konuk olduğu programda, kocası AndreW Form ile tanışma öyküsüne değindi. Kamera karşısına geçtiği White Lotus’un yıldızı Daddario’ya göre kocasıyla tanışması tamamen büyük bir şansın eseri. Anlattığına göre olaylar şöyle gelişti… Alexandra Daddario, New York’ta bir arkadaşının evinde kalıyordu. O sırada Covid 19 kısıtlamaları henüz tam olarak bitmemişti.

Güzel oyuncu da arada sırada yürüyüşe çıkıp vakit geçiriyordu. İşte yürüyüşlerinden birinde New York’un en kalabalık caddelerinden birinde yürürken Andrew Form’u gördü. Normalde çok kalabalık olan cadde kısıtlamalar yüzünden çok sakindi. Bu yüzden Daddario ile Form’un birbirlerini görmeleri de kolay oldu bu yüzden. Birden göz göze geldiler. Andrew Form, bu genç ve güzel kadına gülümsedi, genç kadın da ona güldü. Sonra Form, ona birlikte bir akşam yemeğine çıkmayı teklif etti. Daddario da kabul etti.

Fakat bir sorun vardı. Form, bir iş için Avrupa’ya gidecekti. Yani buluşmaları ancak birkaç hafta sonra New York’a döndüğünde gerçekleşecekti. Nitekim öyle oldu. Form, geri dönünce ilk iş Alexandra Daddario’yu aradı. İkisi, Form’un kaldığı otelde buluşup bir akşam yemeği yediler ve sonra olaylar evliliğe kadar uzandı.

Daddario, bu tanışmaın olağandışı olduğunu kabul etti. Çünkü günümüzde insanların böyle sokakta yürürken değil de internetteki bazı uygulamalar aracılığıyla tanıştıklarını anlattı.

Daddario ve Andrew Form, büyük bir otelin restoranında buluştuklarında Covid 19 kısıtlamaları hala bitmemişti. O yüzden restoranda çok az kişi vardı. Dolayısıyla 36 yaşındaki Daddario iye 53 yaşındaki Andrew Form, kelimenin tam anlamıyla baş başa kaldılar. Aslında daha önce evlenmeyi planlasalar da bu amaçlarına geçen yılın haziran ayında ulaştılar. Çift, New Orleans’ta tam da tanışmalarını tamamlayacak bir şekilde rüya gibi bir törenle evlendi.