Hazal Kaya oğlundan sonra değişen hayatını anlattı

İkinci kez anne olmaya hazırlanan Hazal Kaya, konuk olduğu programda eşi Ali Atay ve oğlu Fikret Ali’den sonra değişen hayatını anlattı.

Hazal Kaya, Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler’in konuğu oldu. 2019 yılında meslektaşı Ali Atay ile nikah masasına oturan Kaya, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Annesi ile olan ilişkisini anlatan Hazal Kaya, “Kavga etmek kötü bir şey değil. Yapılsın bitsin, o çirkin enerji atılsın. Annemle kavga etmek çok zevkli. Hem ben bağırdığımı düşünmüyorum, sesim yüksek çıkıyor!” dedi.

Ceyda Düvenci’nin “Eşin Ali ile tanışmanız nasıl oldu?” diye sorması üzerine ünlü oyuncu, “Ali ile bir yerde karşılaştık ve ben onu çok beğendim. Sonrasında o beni yazdığı bir film için çağırdı. İçgüdülerime güvendim diyebilirim. Eşimle geceyle gündüz kadar farklıyız. Sevdiğimiz müzikler ve filmler bile farklı ve böylesi daha eğlenceli geliyor” dedi.

Hazal Kaya’ya hayatta en çok sevdiği insan da soruldu. Kaya ise, çok samimi bir dille anlattı. “En çok oğlumu seviyorum. Oğlumu çok sevdiğim için lohusayken günlerce çok ağladım. Çünkü bu kadar sevmekle ne yapacağımı bilmiyordum. Annemi, kocamı, babamı çok seviyorum. Çok var benim çok sevdiğim insan…”