Yine kadın cinayeti yine vahşet

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde 24 yaşındaki Ahmet Emre Irmak, tartıştığı 18 yaşındaki eşi Elif Irmak'ı sürükleyerek götürdüğü boş arazide boynundan ve göğsünden bıçaklayarak öldürdü.

Pınarkent Mahallesi’nde babasının evinde yaşayan  Ahmet Emre Irmak (24) ile eşi Elif Irmak (18) arasında tartışma çıktı. Tartışmaya  Ahmet Emre Irmak’ın babası Hikmet Irmak (52) da dahil oldu.

Bu sırada bıçakla çevresindekilere saldıran  Ahmet Emre Irmak, babasını yaralayıp eşini zorla dışarı çıkardı.  Ahmet Emre Irmak, evin yaklaşık 100 metre ötesindeki boş araziye götürdüğü eşini göğsünden ve boğazından bıçakladı.

Anne Nazan Irmak’ın ihbarı üzerine jandarma ve sağlık ekipleri olay yerine geldi.

Sağlık ekipleri Elif Irmak’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Bacağından yaralanan baba Hikmet Irmak ise Denizli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Uyuşturucu ticaretinden suç kaydının bulunduğu belirtilen  Ahmet Emre Irmak, gözaltına alındı.

Eşi tarafından boğazı ve göğsünden bıçaklanarak öldürülen 18 yaşındaki Elif’in, Ahmet Emre Irmak ile bir yıl önce görücü usulü tanıştığı, henüz 17 yaşında olduğu için de ailesinin izni ile evlendiği ortaya çıktı. Denizli Cumhuriyet Başsavcılığı, cinayette kafa kesme olayının olmadığını açıkladı.