Rambo’dan itiraf: Trajik bir hata yaptım

25 yıllık evliliği bitme noktasına gelen beyazperdenin Rocky'si Sylvester Stallone ""Bazen işimi, ailemin önüne koydum... Bu trajik bir hataydı ve bir daha olmayacak... "

76 yaşındaki Stallone’ye, geçen ağustos ayında karısı Jennifer Flavin boşanma davası açmıştı. Büyük gürültü koparan bu olayın ardından çift anlaşmaya vardı ve boşanma bir kenara kaldırıldı. Fakat, bu olayın Stallone ile ailesinin rol alacağı bir TV şovuna konu edilecek olması başka tartışmaları da beraberinde getirdi.

BOŞANMA AYRINTISI PROGRAMDA YER ALACAK
Hollywood Reporter’a konuşan Sylvester Stallone, bu konuda “Elbette bu boşanma ayrıntısı; programın bir parçası olacak” dedi. Stallone sözlerini şöyle sürdürdü: “John Lennon’ın söylediği bir şey vardır. ‘Hayat; siz başka planlar yaparken olup bitenlerdir.’ Umarım hayatın zaaflarını, kırılganlığını ve gerçek iyi bir ilişkinin ne kadar nadir olduğunu anlayan insanlarla birliktesinizdir.” Flavin’in açtığı boşanma davasının ardından çiftin anlaşmaya varması ve sonra da bir reality şov hazırlayacaklarının ortaya çıkması: “Bu boşanma olayı, programın reklamı için miydi?” sorularını gündeme getirmişti.

TRAJİK BİR HATAYDI, BİR DAHA OLMAYACAK
Röportajda bu ayrıntıya değindikten sonra, ailesini dağılma noktasına getiren gelişmeler hakkında itiraflarda bulundu. Stallone, “Bazen, işimi ailemin önüne koydum. Bu trajik bir hataydı, tekrar olmayacak.”

Rambo ve Rocky serisiyle sinemaseverlerin hafızasında silinmez izler bırakan Sylvester Stallone, karısı Jennifer Flavin ile boşanmalarının önüne geçen dinamikleri de saklamadı. Stallone, bu konuda The Sunday Times’a verdiği röportajda “Aşkımın ve ailemin her şeyden daha değerli olduğu konusunda bir yeniden uyanış yaşadım. Bu, işimin önünde bir durum ve hayattan aldığım zor bir dersti” diyerek sözlerini sürdürdü.

Deneyimli oyuncu; bazı durumlarda ailesini geri planda bırakıp işine odaklandığı için pişmanlık duyduğunu gizlemedi. Jennifer Flavin ile evliliğinden, 26 yaşında Sophia, 24 yaşında Sistine ve 20 yaşında Scarlet adında üç tane kızı bulunan Sylvester stallone “Onlar büyürken, gerekli dikkati göstermediğini” itiraf etti. Geçmişte çok fazla kariyer odaklı yaşadığını anlatan Stallone, şimdi ise çocuklarıyla ve hayatlarıyla ilgilenmek istediğini söyledi.