5-6 Kasım 2022 Burç Yorumları

En sevdiğim renk

Bazı renkler vardır seni anlatır… Çünkü sen mavi gibi özgürsün… Yeşil gibi bereketlisin… Pembe gibi sevgi dolusun… Kırmızı gibi tutkulusun… Turuncu gibi neşelisin… Sarı gibi şifalısın… Beyaz gibi aydınlıksın… Mor gibi güçlüsün… Aslında sen renklerle birlikte tam ve bütünsün.

Bugün… Beyaz inci Ay, Koç Burcu’yla başlıyor güne… Ve bizde bu seyrin etkisiyle duygularımızı hızlı yaşayabiliriz. Ne istediğimize karar vermekte zorluk çekebiliriz. Hayatımızda sınır ihlali yapanlara kırmızı kartı gösterebiliriz. Cesur ve güçlü hissedebiliriz kendimizi.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Seninle olan zamanlar… Gökyüzünde aceleci dolaşan Ay seninle… Peki, sen, seninle misin? Kendini ihmal ettin mi? Kendinle baş başa kaldın mı? Hadi o zaman değerlendir bugünü?

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Sağlığını, sağlıklı yaşamın, doğru beslenme modelin diğer konulardan daha fazla öne çıkabilir. Sağlığınla ilgili gerekli kontrolleri yaptırabilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Yeni zamanlar… Hızlı, girişken, enerjik, coşkulu, çocuksu… En azından senin için kendine güçlü zamanlar bulabilirsin böylece… Çocuk demişken çocuklarla bir arada olmak seni bugüne bağlar. Düne değil.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Kendine bir iyilik hareketi başlat. Sana iyi gelecek bir hareket olsun. Seni geleceğe taşıyacak bir hareket olsun. Geçmiş değil. Zaten geçmişi bir geçirsen…

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Kendine yeni bir şeyler hediye et. Mesela bir kitap… Mesela sevdiğin bir şarkı… Mesela sevdiğin bir rota… Neden olmasın?

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Değerler zincirini yeniden gözden geçirebilirsin. Değerler hanene yeni bir şey ekleyebilirsin. Mesela cesaret… Mesela girişkenlik… Mesela mücadele gücü…

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugünü… Senin için sadece, sana özel büyütüyor Ay ışıklarını… Tam karşıdan… Güneş’ine dokunuyor. Sana eğer görmek istersen aydınlık vaat ediyor. Karanlıkta kalan noktalarını aydınlatmak için sana destek veriyor.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Ruhunun havası rüzgârlı mı biraz? Sert esiyor sanki rüzgâr. Rüzgâr güzeldir aslında. Nefes aldırır. Sahi bu aralar nefes almakta zorlanıyor musun?

Yay ve Yükselen Yay

Arkadaş nedir sence? Gerçekten bakınca, hakikat penceresinden bakınca arkadaşların kimler? Belki de biraz eleme zamanı gelmiştir. Telefon defterinden sildiğin isimler var mı?

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Kariyer yaşamın hayatının her şeyi mi? Yaptığın işten mutlu musun? Hak ettiğin değeri gördüğünü düşünüyor musun? Hadi bakalım… Yanıtlar sende…

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… İçinde bir yerlerde… Göçmen kuşlar uçuyor. Bir yerlere uzanmak… Yeni bir yolculuğa çıkmak mümkün değil mi? Bence mümkün. Bazen kendinle yolculuğa çıkmak, sana iyi gelebilir. Bazen tek başınalık sana yeni bir dünyanın kapsını aralayabilir.

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Krizlerden neler öğreniyorsun? Mali krizlerin sana bir şeyler öğretmesi gerekiyor. Yoksa hâlâ öğrenemediğin için mi bu eksi hesaplar? Yaşamındaki eksikleri alışveriş yaparak tamamlamayacağını biliyorsun değil mi?