27 Ekim 2022 Burç Yorumları

Üslubun marka değeri vardır

Seni tanımlayan duygular vardır. Mutluluk gibi… Seni tanımlayan huylar vardır. İyimserlik gibi… Seni tanımlayan karakterin vardır. Özgürlüğüne düşkünlük gibi… Seni tanımlayan bir güç vardır. Bilmek gibi… Ve en önemlisi… Senin bir üslubun vardır sadece sana özel… Senin kendini anlattığın… Seni kendini bildirdiğin…

Bugün… Gökyüzünün beyaz incisi Ay, Yay Burcu’nda dolaşıyor. Bugün… Duygularımızda hoşgörü ve anlayış egemen olabilir. Her şeyi öğrenmek isteyebiliriz. Seyahat etmek bize iyi gelebilir. Duygularımızı özgür bırakmayı öğrenebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Kardeşinle zaman geçirmek sana iyi gelebilir. Zaten dünyanın bu kaos ortamında seni en iyi öteki yarın, kardeşin anlar. Kardeşinle bir arada olmanın değerini bil.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Değerler zincirine yeni bir halka ekleyebilirsin. Uzak görüşlülük mesela… Uzak görüş kazandırır insana her zaman. En azından doğru yatırım hamleleri yapabilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Senin için tam karşıdan sesleniyor Ay… Sana yeni fırsatlar çıkarıyor. Elbette görebilirsen… Tamamlayabilirsin eksiklerini… Neyin eksik peki? Zaman zarfın mı? Cümlelerindeki özne mi?

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Rüyaların habercisi olabilir mi yeni gelecek günlerin? Yeni her zaman umut taşır… Mutluluk taşır… Bilgi taşır… İyimserlik taşır… Sen de taşınmazlarını yük etme artık ruhuna…

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Tüm cesaretini toplayıp çıkabilirsin ortaya. Kapıyı hızlı çalabilirsin. Emeğini, hakkını sen savunacaksın. Bir başkası değil. Emeklerinin mali karşılığını almak için konuşmalısın.

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Yine yoğunluk… Yine yorgunluk… İş yaşamın böyle… Uzayan toplantılar, bekleyen raporlar, uzayan dosyalar…

Terazi ve Yükselen Terazi

Dünden sonra… Bugün… Yeni yerler keşfetmeye ne dersin? Ya da yeni huylar? Mesela hoşgörü huyuna ne dersin? Hoşgörü, anlayış ve iyimserlik huylarını keşfedebilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Final karşılaşmasına hazır mısın? Belki de artık durağan ekonomin yükselişe geçmiştir. Elbette kazanç noktasında bir yükseliş… Demek ki kontrol edebilirmişsin bütçeni… Zor değilmiş.

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Tam şenlikli bir hava var. Tam senlik bir hava… Doğum haritandaki Güneş ve gökyüzünde dolaşan Ay, kavuşumunda… Yeni başlangıçlara imza atabilirsin. Spora mı başlasan acaba?

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Belki de biraz rahat davranmalısın. İşler bir şekilde olur. Kendini zorlamanın, hırpalamanın bir anlamı yok. Sakin olunca daha rahat tamamlarsın işlerini. Bu arada bacak ağrıların geçmedi mi hâlâ?

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Bilgine güveniyor musun? Kitap okumak sence bir hobi mi yoksa yaşam biçimi mi? Kitap okumadığın zaman kendini eksik mi hissediyorsun? Bugün kitaplarınla yarenlik yapmaya ne dersin?

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Evde olmanın dayanılmaz hafifliğini mi yaşıyorsun? Belki evdeki fazla eşyaları uzun ve dönülmez bir yolculuğa çıkarabilirsin. Böylece evinde hafifler, ruhunda… Hadi hemen başla…

 

Loading