Hepsiburada İş Ortağım Projesi İzmirli KOBİ’lerle buluştu

Türkiye’nin "En Çok Tavsiye Edilen E-Ticaret Markası" Hepsiburada; kazançlı, kaliteli ve güvenli e-ticaret için kendisini seçen 88 bini aşkın mevcut iş ortaklarına ve yeni paydaşlarına sunduğu “Hepsiburada İş Ortağım” projesini anlatmak için İzmir’deki KOBİ'lerle buluştu.

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, bugün İzmir’de, çok sayıda işletme yöneticisinin katılımıyla ‘Hepsiburada İş Ortağım Buluşmaları’nın ikinci etkinliğini gerçekleştirdi. Sahip olduğu tecrübe ve teknolojik alt yapıyla desteklediği iş ortaklarına yenilerini eklemek ve Türkiye’de e-ticareti geleceğe taşımak hedefleriyle hayata geçirilen “Hepsiburada İş Ortağım” programı hakkında detaylı bilginin paylaşıldığı etkinlikte, Akbank iş birliğiyle sunulan özel fırsatlar da paylaşıldı.

İşini büyütmek isteyen KOBİ’ler için kapsamlı bir “KOBİ Hareketi” başlatan Akbank’ın iş birliğiyle Hepsiburada, iş ortaklarına ve potansiyel satıcılarına verdiği güçlü desteği anlatmak için İstanbul, Ankara ve İzmir’de bir dizi etkinlik düzenliyor. Mevcut ve yeni iş ortakları için başlattığı “Hepsiburada İş Ortağım” projesini Anadolu’ya da yaymayı amaçlayan “Hepsiburada İş Ortağım Buluşmaları”nın ikinci etabı İzmir’de, çok sayıda işletme sahibinin katılımıyla gerçekleştirildi. Buluşmada tüm yönleri ve içeriğiyle Hepsiburada İş Ortağım programıyla sağlanan destekler ve faydalar aktarıldı.

“Hepsiburada’nın güçlü desteği her an yanınızda”

Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Murat Büyümez ve Akbank KOBİ Bankacılığı Satış Yönetimi Bölüm Başkanı Alper Bektaş’ın sunumlarıyla başlayan buluşmaya katılanlara, komisyon oranı avantajı ve hediye reklam kredisi gibi fırsatlar sunuldu. 

Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Murat Büyümez, etkinlikteki konuşmasına Ankara’nın ardından İzmir’de de geniş katılım olmasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek başladı. Büyümez, “Hepsiburada İş Ortağım Buluşmaları’nın ikinci adımı olan İzmir’de sizlerle bir araya gelmekten dolayı mutluyuz. Bu programımızla verimliliklerini artırmaya yönelik olarak paydaşlarımıza finansal, dijital, operasyonel, sosyal ve ticari alanlarda ayrıcalıklı birçok avantaj sunuyoruz. Hepsiburada İş Ortağım’da akaryakıt, sigorta, bankacılık ve finans, lojistik ve kargo başta olmak üzere; iş ortaklarının birçok ürün ve hizmetten ayrıcalıklı fiyat ve koşullarla faydalanabilmesini sağlıyoruz.  Hepsiburada İş Ortağım’a katılarak e-ticarete yeni atılacak işletme ve girişimciler; ilk anlarından itibaren ihtiyaç duydukları her an Hepsiburada’nın tecrübesini, uzman rehberliğini ve finanstan eğitime geniş ve güçlü desteğini yanlarında bulacaklar.” dedi.

Hepsiburada satıcılarına Akbank’tan özel avantajlar

Akbank’ın dijitalleşme, e-ticaret ve e-ihracat başta olmak üzere piyasanın nabzını tutan bir banka olarak e-ticaretteki gelişmeleri yakından izlediğini söyleyen KOBİ Bankacılığı Satış Yönetimi Bölüm Başkanı Alper Bektaş ise “Akbank olarak Hepsiburada ile geçen hafta Ankara’da ilkini düzenlediğimiz etkinliklere İzmir ile devam ediyoruz. E-ticarete girmek veya e-ticarette işlerini büyütmek isteyen satıcılara yol gösterecek ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunacak etkinliklerimizin KOBİ’ler için faydalı olacağını düşünüyoruz. Hali hazırda KOBİ’lerimiz için çok avantajlı bir kampanyamız bulunuyor. Mobil, ticari Akbank Kart (debit kart), otomatik fatura, üye iş yeri, ticari kredi kartı, çek karnesi ve SGK ödeme talimatı ürünlerimizden en az 3’ünü aktif kullanan Akbanklı KOBİ’ler 2.000 TL, en az 4’ünü aktif kullanan Akbanklı KOBİ’ler ise 4.000 TL chip-paranın sahibi olabiliyor. 1 Ekim itibarı ile Hepsiburada ödemelerini ilk kez Akbank üzerinden alan satıcılara da yıl sonuna kadar geçerli olacak şekilde hak ediş tutarı üzerinden 500 TL’ye varan chip para ödülü sunuyoruz. Bunlara ilave olarak, Hepsiburada ödemelerini Akbank hesaplarına alan satıcılara özel sunulan Hoş Geldin avantajlarımız bulunuyor. Bu kapsamda KOBİ’lerimize ücretsiz para transferi ve çek işlemleri, uygun faiz oranlarıyla taksitli ticari kredi, 30 gün kullanabilecekleri “0” faizli ticari artı para kredisi ve özel POS çalışma koşulları gibi çeşitli bankacılık ürünlerinde fırsatlar da sunuyoruz” diye konuştu.