“Yüzümden tümör aldırdım”

Bir defilede göze çarpan yanağındaki sivilceler ile ilgili açıklama yapan Khloe Kardashian, yüzünde tümör olduğunu ve onu aldırdığını söyledi.

Son birkaç aydır yüzünde meydana gelen değişim nedeniyle durmadan estetik operasyon yaptırdığı için eleştirilen TV yıldızı Khloe Kardashian; kendisiyle ilgili bir gerçeği açıkladı. 38 yaşındaki iki çocuk annesi Kardashian, yüzünden tümör aldırdığını söyledi.

Görev aldığı Keeping Up With The Kardashians adlı programla tanınan Khloe Kardashian, yaşadıklarını ve sonuçlarını Instagram hesabının “hikayeler” bölümünde anlattı.

Kardashian, sağ yanağındaki küçücük yumrunun ilk başta sivilce gibi göründüğünü belirtti. Fakat uzun süre geçmeyince soluğu doktorda aldı. Fakat doktor, yanağındaki bu oluşumun onun yaşında çok nadir görülmesinden şüphelenip bir kez daha biyopsi yapılmasını istedi.

Kardashian, bu ikinci biyopsinin ardından doktorların kendisine acilen ameliyat önerdiğini de belirtti ve küçük tümörün yanağından alındığını ekledi.

Khloe Kardashian, şimdi durumunun normal olduğunu, sonuçların temiz çıktığını ve doktorlara minnettar olduğunu da belirtti. Kardashian yanağında operasyondan kalan izin de üzerine yapıştırdığı bandajın da bir süre daha kalacağını söyledi.

Yılın büyük bir bölümünde denizin ve güneşin keyfini çıkaran Khloe Kardashian, zararlı ışınlardan korunmak için koruyucu krem kullandığını söylemekten de geri durmadı. Instagram’taki 270 milyonu aşkın takipçisine de aynı şeyi önerdi.

Henüz 19 yaşındaşken sırtında melanom bulunduğunu ve bu yüzden operasyon geçirdiğini belirten Khloe Kardashian takipçilerine “Lütfen bu işi ciddiye alın. Yıllık kontrollerinizi geciktirmeyin ve kendi kendinizi muayene edin” diye seslendi. Bütün bu süreçte cilt kanseri korkusu yaşadığını saklamayan Khloe Kardashian, “Birçok insan benim kadar şanslı değil. Durumum için şükran ve minnet doluyum” diye anlatımını sürdürdü.

 

 

 

Loading