30 Eylül 2022 Burç Yorumları

Anlatılacak çok şey var

Daha bitmedi. Daha henüz son sözünü söylemedin. Daha birçok kelime var dilinin ucunda. Daha okuyacak kitabın, yazacak kelamların var. Daha henüz “sırrın” var açığa çıkmayı bekleyen. Daha henüz “sırrın” var keşfetmeni bekleyen.

Bugün… Ay, hoşgörülü ve meraklı Yay Burcu’nda dolaşıyor. Peki, bugün duygularımızı nasıl kontrol altına alabiliriz? Öncelikle özgürlük ve sorumsuzluk arasındaki çizgiyi ayırt edebiliriz. İddiacı olmaktan vazgeçebiliriz. Bilmediğimizi bilebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Aynı anda konuşursan bir şey elde edemezsin. Hep dinlersen de olmaz. Karşılıklı konuşmak, diyalog önemli… Bugün… Diyalog yolların açık…

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Biraz kararsız gibisin. Ne yapacağını bilemez gibi. Nereye gideceğini bilmiyor gibi… Olsun bugünde böyle olsun…

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Tüm oklarının hedefi “ eşin”… Ya da evlilik beklentin… Eşinden neler bekliyorsun? Dağınık olmasın mesela… İlgisiz olmasın… Ayakları yere bassın… Peki, sen tüm bunlardan farklı mısın?

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… “Haydi” diye sesleniyorsun kendine. Kendini yola çıkarmak için, kendini kendine getirmek için… Heveslerini, hayallerini geliştirmek için.

Aslan ve Yükselen Aslan

Abartıyor musun? Sanki biraz abartıyor gibisin. Bazen biraz gezmeyi abartıyorsun. Bazen evinin yolunu bulmayı unutuyorsun. Peki, kalbinin yerini biliyor musun?

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Yine gündeminde özgürlük… Bir yanın özgür olmak, kimseye eyvallah etmemek istiyor. Öbür yanın ise zincirlerini kıramıyor.

Terazi ve Yükselen Terazi

Detaylarla boğuşmaktan hoşlanmıyorsun bugün… Ama işte bazen detaylarda saklı oluyor gerçekler. Gerçek demişken… Ayakların yere sağlam basıyor mu bugün?

Akrep ve Yükselen Akrep

Hayallerin var… “ Şu ödeme gelince bunu yapacağım. Şu ödememi yapınca, şunu alacağım.” Evet, hayallerinin mantıklı bir zemine uğraması güzel bir gelişme… Gelişme derken kendini geliştirme yolculuğun nasıl ilerliyor?

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Tanıyorsun bu enerjiyi… Gökyüzünde Ay, Güneş’ine kavuşuyor. Ve sana yeni fırsatlar, şanslar veriyor. Sana yenilikler getirmek adına…

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bu iş seyahati iyi gelebilir sana. Hem uzun zamandır yapamadığın bir yolculuk… Hem de uzaklaşmak iyi gelecektir sana. Ne zamandır binmedin uçağa?

Kova ve Yükselen Kova

Bence bedenin en özel organlarından biri kalp değil mi? Kalbi yüreğe, yüreği gönüle çevirmek değil mi gayretin?  Belki o yüzden senin için çok önemli kalp… Kalbine girmeyeni hayatına almıyorsun. Kalbinde yer alanı ise hayatından çıkaramıyorsun.

Balık ve Yükselen Balık

 “Aslan yattığı yerden belli olur” derler… Birini tanımak istersen evi en önemli ipucudur aslında… Peki, seni insanlar nasıl tanımalı? Düzenli mi? Düzenliymiş gibi mi?

 

 

Loading