“The Last of Us”tan ilk fragman geldi

The Last of Us fragmanı yayınlandı. HBO’nun ünlü oyun serisinden uyarladığı dizinin başrollerinde Pedro Pascal ve Bella Ramsey yer alıyor.

The Last of Us fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Pedro Pascal ve Bella Ramsey’in yer aldığı HBO dizisi, ünlü oyun serisini live-action olarak hayranların karşısına çıkarmaya hazırlanıyor.

Diziden beklenen ilk fragman sonunda yayınlandı. Yeni görüntüler, geliştirici Naughty Dog tarafından düzenlenen serinin yıllık kutlaması olan The Last of Us Day olarak da bilinen Outbreak Day’in bir parçası olarak gösterildi.

Daha önceki tanıtım videosuna göre daha ayrıntılı görüntüler içeren ilk fragman, Pedro Pascal’ı ölümcül bir virüs neredeyse insanlığı yok ettiğinde teslimat uzmanı orta yaşlı bir adam olan Joel rolünde tanıtıyor. Orijinal oyunda olduğu gibi dizi de Joel’in Bella Ramsey’in canlandırdığı Ellie’ye bilim insanlarının onun kanını inceleyebileceği bir laboratuvara kadar eşlik etmesini takip edecek. Ellie görünüşte virüse karşı bağışık olduğundan, vücudu bir tedavi bulmanın ve insanlığı geri almanın anahtarı olabilir. The Last of Us, Joe ve Ellie’yi Amerika Birleşik Devletleri’nin harabelerinde gezinirken, son derece agresif enfektelerden kaçarken takip ediyor. Aynı zamanda, hayatta kalmak için her şeyi yapmaya istekli olan diğer insanlarla da uğraşmaları gerekiyor.

The Last of Us dizisi kadrosunda ayrıca Riley Abel rolünde Storm Reid, Henry rolünde Lamar Johnson, Sam rolünde Keivonn Woodard, Parks and Recreation’dan Nick Offerman, Anna Torv, Merle Dandrige, Nico Parker, Gabriel Luna, Jeffrey Pierce ve Murray Bartlett gibi isimler yer alıyor. Summer Game Fest’te açıklandığı üzere oyunlarda Ellie ve Joel’i seslendiren Ashley Johnson ve Troy Baker da henüz açıklanmayan rollerle dizide yer alıyorlar.