Meghan Markle’dan cesur istek!

NBC News, MSNBC ve Access Hollywood'daki haberleri ile dikkatleri üzerine çeken muhabir Neil Sean, Youtube üzerinde yayınladığı bir videoda Meghan Markle'ın Kral Charles'tan cesur bir istekte bulunduğunu açıkladı.

Kraliçenin ölümü sonrası Hem Prens Harry hem de Meghan Markle’ın aralarında soğuk rüzgarların estiği Kraliyet ailesi ile aralarının yumuşadığı konuşulurken NBC News, MSNBC ve Access Hollywood’daki haberleri ile dikkatleri üzerine çeken muhabir Neil Sean çarpıcı bir iddia ortaya attı.

MEGHAN MARKLE’DAN CESUR İSTEK

Neil Sean Youtube üzerinde yayınladığı bir videoda Meghan Markle’ın Kral Charles’tan cesur bir istekte bulunduğunu açıkladı.

Susex Düşesi’nin California’ya dönmeden önce Kral 3. Charles’a özel bir mektup göndererek ‘baş başa’ görüşme talep ettiğini iddia eden Sean kraliyet içinden çok sağlam bir kaynağı olduğunu belirtti.

Sean, 300 bin görüntüleme alan videosunda ‘Evet doğru duydunuz Kral ile baş başa görüşmek istedi. Bu Meghan için çok cesur bir hareket’ ifadelerini kullandı.

Mektubun ortalığı temizlemek, doğruları yanlışlardan ayırmak, ve son iki yıldır yaptıklarının arkasındaki nedenleri açıklamak için Meghan’a bir fırsat sunabileceğini belirten muhabir ‘Ne düşünürseniz düşünün Meghan’ın kendine olan inancına hayran olmalısınız’ dedi.