Kendisini aldatan adamı düğününde rezil etti

ABD'deki bir düğünde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Bir şarkıcı 5 yıl birlikte olduktan sonra kendisini aldattığını öğrendiği eski erkek arkadaşının düğününe para karşılığında şarkı söylemek üzere işe alındı. Damadın eski sevgilisi olduğunu öğrenen kadın düğün salonunu birbirine kattı.

California’da yaşayan Alexandra Starr isimli şarkıcı ve müzisyen, TikTok hesabından yaşadığı ilginç olayı ve kamera görüntülerini takipçileriyle paylaştı. Birlikte çaldığı müzik grubu bir düğün için anlaşan genç kadın sahneye çıkmadan önce şarkı söyleyeceği damadın 5 yıl boyunca birlikte olduğu erkek arkadaşı olduğunu öğrendi.

Eski erkek arkadaşının kendisini aldattığını ve bu sebeple ilişkilerinin sona erdiğini söyleyen Starr, intikam almak için bu fırsatı değerlendirdi. Eski sevgilisinin kendisini aldattığını öğrendikten sonra erkek arkadaşından ayrılan Starr, çiftin ilk danslarını etmek istedikleri, Before He Cheats (Türkçesi O aldatmadan önce) isimli şarkıyı söyledi. Starr şarkı başlayana kadar yüzünü gizlerken şarkının başlamasıyla birlikte yüzünü açtı. Şarkıda, “Şu an o açık sarışın bir hayat kadınıyla yavaşça dans ediyor fakat o bilmiyor” sözü geçince Starr kendini gösterdi.

Starr’ın yüzünü gören gelin ve damat şok olurken, çiftin bir arkadaşı araya girerek Starr’ı düğün salonundan çıkarmaya çalıştı. Olay kısa bir sürede alevlenirken, Starr bir yemek masasından aldığı bir bardak suyu damadın üzerine fırlattı. Genç şarkıcı damadı tartakladıktan sonra sahneden indi ve mekanı terk etti.

Starr, yaşanan olaydan sonra para almadığını söylerken, “Daha sonra gruptan kovuldum fakat yine olsa yine yapardım” dedi.

Sosyal medyada birçok kullanıcı bu olay karşısında duydukları şaşkınlığı paylaştı. Bazı kullanıcılar, gelinin masum olduğunu ve bunu hak etmediğini söylerken, diğer kullanıcılar ise genç şarkıcının yaptığını desteklediği dile getirdi.