Kral Charles ve Camilla’nın çocuğu ortaya çıktı!

Kral III. Charles ve Konsort Kraliçe Camilla'nın çocuğu olduğunu iddia eden Avustralyalı adam, DNA testi yaptırmak istediğini söyledi.

Kral III. Charles ve Konsort Kraliçe Camilla’nın “yasak aşkından doğduğunu” öne süren 56 yaşındaki Simon Dorante-Day, Kraliçe II. Elizabeth’in ölümünün ardından “gerçeklerin artık gün yüzüne çıkması gerektiğini” belirtti.

Doğduktan hemen sonra evlatlık verilen Dorante-Day, üvey anneannesinin Kraliçe’nin çalışanlarından olduğunu ifade etti.56 yaşındaki adam, “Anneannem ölmeden önce biyolojik ebeveynlerimin Charles ve Camilla olduğunu söyledi” dedi.

Dorante-Day 1966’da, yani Charles ve Diana evlenmeden önce dünyaya geldi.

Öte yandan Charles ve Camilla’nın da 1970’lerin başında tanıştığı biliniyor. Fakat Dorante-Day, bu tarihin doğru olmadığını ve “ebeveynlerinin” daha önce ilişkiye başladığını söyledi.

Avustralya’da yaşayan adam, Kraliçe II. Elizabeth’in ölümü hakkında da konuştu:

Büyükannemin ölümünü öğrendiğimden beri çok fazla taziye mesajı aldım. İyi dilekleri için herkese teşekkür ederim.

Dorante-Day, daha önce Elizabeth’e mektup yazdığını fakat cevap alamadığını ekledi. Charles ve Camilla’ya DNA testi yaptırmaları için dava açacağını söyleyen Dorante-Day “Kraliyet ailesi hukuktan üstün olmamalı” dedi.

Dorante-Day, konuyu daha önce de mahkemeye taşımak istediğini ama olayın üstünün kapatıldığını belirterek “Bu kez işlerin farklı olacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.