İş dünyasının Oskarlarından Bakioğlu Holding’e dört ödül

360 Derece Gelişim Değerlendirme Sistemiyle 2022 Haziran ayında Globee Ödüllerinden “Yılın İnsan Odaklı İş Yeri” kategorisinden altın ödülle dönen Bakioğlu Holding, şimdi de iş dünyasının Oscar’ları olarak bilinen Stevie® Awards ödül programlarından dört ödülle dönmenin gururunu yaşıyor.

Bu yıl 7.si düzenlenen The Stevie Awards for Great Employers ödül programı, tüm dünyada insan yönetimi, insan kaynakları ve eğitim & gelişim alanlarında dünyanın en iyi işverenlerini ödüllendiren en bilinen program olarak öne çıkıyor. Ağustos ayında açıklanan The Stevie Awards for Great Employers ödül programında Bakioğlu Holding, 360 Derece Gelişim Değerlendirme Sistemi projesi kapsamında jüriler tarafından ve halk oylamasının da desteği ile dünyanın en iyisi seçilerek, “Yılın En İyi İşvereni- Üretim” kategorisinde altın; “Yetkinlik ve Beceri Gelişim Yönetiminde Başarı” kategorisinde ise gümüş ödüle layık görüldü.

Bu yıl 19.su düzenlenen Stevies International Business Awards (IBA) ödül programı ise, tüm dünyada iş hayatının her alanında başarıları ödüllendiren en bilinen program olarak öne çıkıyor. Ağustos ayında sonuçları açıklanan International Business Awards ödül programında Bakioğlu Holding, ile, “Yılın En İyi İnsan Kaynakları Ekibi” kategorisinde de tüm jürilerden en yüksek puanı alarak altın ödüle, “İnsan Kaynaklarında Başarı” kategorisinde ise bronz ödüle hak kazandı.

Bakioğlu Holding’in Ödül Kategorileri ve İsimleri

Stevie Awards for Great Employers (SAGE)

  • Employer of the Year – Manufacturing : GOLD (Yılın En İyi İşvereni_Üretim)
  • Achievement in Competencies and Skill Development or Management: SILVER (Yetkinlik ve Beceri Gelişim Yönetiminde Başarı)

International Business Awards (IBA)

  • Human Resources Team of the Year: GOLD (Yılın En İyi İnsan Kaynakları Ekibi)
  • Achievement in Human Resources: BRONZE (İnsan Kaynaklarında Başarı)