3-4 Eylül 2022 Burç Yorumları

Geri dönmek çok güzel

Evet, geri geldin… Ama yenilenmiş olarak… Kendini geliştirmiş olarak… Kendini değiştirmiş olarak… Ve özüne bir adım daha yaklaşmış olarak… Geri döndün… Ama hadi şimdi… İleri marş…

Bugün… Gökyüzünün duygusalı Ay, hoşgörülü ve iyimser Yay Burcu’nda… Biz de bugünün etkisiyle duygularımızda anlayışı deneyimleyebiliriz. Kendimize yeni bir vizyon oluşturabiliriz. Yaşamımızın felsefesi üzerine düşünebilir, yeni bir hareket planı oluşturabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Düzenlemekle mi geçiyor zaman? Sosyal medyanı yeniden formatlayabilirsin. İş yapış modellerin arasında sosyal medyayı katabilirsin. Ama kadar senin her zamanki gibi…

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Harcama modundasın. Yeni bir şeyler alma telaşı… İlla bir şey alacaksan kendine hoşgörü al… Özgürlük al… Sınırsızlık al…

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Dolunay halleri misali… Sana özel… Doğum haritanda bulunan Güneş ve gökyüzünde dolaşan Ay karşı karşıya geliyor. Ve sana tamamlaman gereken eksiklerini gösteriyor. Evliliğin nasıl gidiyor bu arada?

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Bir masal oku kendine… Okuduğun masalda tüm devler karanlıkta kaybolsun. Sihirli lambanın gücüyle dileklerin gerçek olsun. Ve tüm masallar gibi sonu mutlu bitsin.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Emeklilik yaşantını mı hayal ediyorsun? Önemli olan sen emekli olabilir misin? Emekli olup bir kenarda oturmak sana göre mi?

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Yine dolaşıyorsun. Belki de çok dolaştığın için geçmiyor ayaklarının ağrısı…

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Hayatının yazılı olmayan kuralları vardır. Yazılı olmayan ama senin bildiğin kurallar… Mesela her ne olursa olsun hoşgörülü davranmalısın. Özgürlüğünü korumalısın. Mücadeleden korkmamalısın öyle değil mi?

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Korkularınla yüzleşmeye ne dersin? Fobilerinle yüzleşmek mesela… Fobilerin var mı? Neyi görünce tüylerin diken diken olur. Benim fobim var mesela… Adını düşünmek bile tüylerimi diken diken ediyor.

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Kendini yeninin kollarına bırakabilirsin. Sen zaten seversin yeniyi… Eskileri ardında bırakıp gitmeyi… Yeni senin vazgeçilmezin… Yeni senin gerçeğin…

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Kendini iyi hissetmek için mesela bir kediyi okşayabilirsin. Besleyebilirsin bahçendeki misafirleri… Sen seversin misafir ağırlamayı…

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Belki hayatında aşkın tanımını yeniden düzenlemelisin. Belki artık gitme demeyi öğrenmelisin. Belki artık sana gerçekten kimin değer verdiğini görmelisin. Belki artık gerçekleri görmelisin.

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Ne kadar uyumlusun? Yoksa ev halkını bezdiriyor musun tavırlarınla? Her şeye karışıyor musun? Kimseyi olduğu haliyle kabul edemiyor musun?