29 Ağustos 2022 Burç Yorumları

İstersen sen de gel

Şimdi kapıdan çıkma zamanı… Anahtarınla önce kilidi çevirip dışarıya adım atma zamanı… Önce sağ ayağınla… Hayırlar getirsin diye… Adım atıyorsun yeni bir güne… Yeni bir ana… Yeni bir zamana… Sen gidiyorsun… İsteyen olursa yanında yer var…

Bugün… Ay, dengeli ve uyumlu Terazi Burcu’nda dolaşıyor. Bugün duygularımızda hassas denge ayarlarını kullanmak isteyebiliriz. Tartışmalardan kaçınabiliriz. Hayır demekte zorlanabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Dolunay misali… Bir önceki gününü etkisi sürüyor gibi. Doğum haritanın parlayan Güneş’i ve gökyüzünde dengeli bir şekilde dolaşan Ay karşı karşıya geliyor. Bir bak bakalım bu ara evliğin nasıl gidiyor?

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Yine sorular soruyorsun kendine. Kendine verdiğin yanıtları yaşamına geçirebiliyor musun? Bir de verdiğin sözler var. Kendine tutamayacağın sözler verdin mi?

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Yaşamının anahtarını elinde tutmak isteyebilirsin. İletişim yaşamın anahtarı değil mi sence? Umutlarını sadece konuşarak anlatamaz mısın zaten? Bugün… Gelecek planlarını kâğıda dökmeye ne dersin?

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Kariyer, yaşamında daha ön plana çıkabilir. Kariyerinde denge ve uyum arayışların olabilir. Kendini ifade etmekte zorlanabilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan

Yüzün yanıyor. Galiba birileri seni anıyor. Önemli olan sen kimi anıyorsun? Mutlu anlarının öznesi kim? Mutlu anlarında ilk kimi anıyorsun? Hüzünlü anlarında ilk kim geliyor aklına?

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Zamanını tasarruflu kullanabilirsin. Sana değer vermeyenleri çıkarabilirsin mesela hayatından…

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Kendine şans verebilirsin yeni şeyler için. Yeni başlangıçlar için… Yeniye doğru koşabilmek için…

Akrep ve Yükselen Akrep

Öngörü olmadan yaşayabilir misin? Öngörü önemlidir. Öngörüyle gelecek planı yapabilirsin. Öngörüyle hayatını kurgulayabilirsin. Öngörüyle kendini koruyabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Eskiye dair şeyler mi kafanda dönüp dolaşıyor? Gününü, bugününü yaşamaya mı engel geçmişin? Geçmiş üzerinde dönüp dolaşmanın bir nedeni olmalı. Silemediğin şeyler mi var hâlâ yüreğinde?

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Ev içinde zaman geçirmeye ne dersin? Zaten sen seversin evini… Evinin her köşesini, evinin düzenini…

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Yola çıkmanın zamanı… Kendine yeni yollar bulmalısın. Yeni yollara çıkabilecek cesaretin var mı? Elinde minik bir valiz… Nereye doğru yol alabilirsin. Bence denize doğru…

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Hayatına denge kurmak isteyebilirsin. Evet, dengeyi kurmak önemli… Ama en önemlisi dengeli davranabilmek… Bir gün sevip, bir gün kaçmamak mesela…