27-28 Ağustos 2022 Burç Yorumları

Şansın açık olsun

Şansın var mı? Yani şanslı olduğuna inanıyor musun? Peki, şanslı doğduğunu düşünüyor musun? Bence şanslısın. Evine ekmek götürebiliyorsun. Ve elin kalem tutuyor.

Bugün… Bir yeni ay güncesi var gökyüzünde… Başak Burcu’nda Güneş ve Ay bir araya geliyor. Ve ikisi birlikte kendimize yeni bir başlık atmamızı sağlayabilir. Yaşamımızda akışa güvenmek yerine kontrol mekanizmasını çalıştırmak isteyebiliriz. Sorunlarımızı akıllıca çözmek, problemlerimizi analiz etmek için çabalayabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Yeni ay… Yeni ay enerjisiyle belki de daha sancılı başlıyorsun güne. Malum bir iç savaş yaşadıkların… Zihnin, alt yapısını güçlendirme telaşın… Eleştiri oklarını kendinden uzaklaştırma telaşın…

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Yeni ay… Yeni ay enerjisini seversin… Hele bir de mehtabı görünce pencereden. Mutlu olursun lacivert gecede. Sen seversin geceyi. Sana derinleri hatırlattığı için.

İkizler ve Yükselen İkizler

Şanslı mısın? Yoksa şansını kendin mi yarattın? Madem bugün yeni ay… Madem sana meslek göstergelerin üzerinden sesleniyor. O zaman şansını, bilgiyle, araştırmayla harmanlamaya ne dersin?

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Yeni ay… Yeni ay yüksek pencereden sana sesleniyor sana… Farklı notalardan duyurmaya çalışıyor sesini. Bilmediğin uzak diyarlara davet ediyor. Davete icabet etmek gerekmez mi?

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Yeni ay… Yeni ay yeni zamanları ortaya koyuyor. Kişisel dönüşümün için belki de aradığın fırsat kapıda. İlk dönüştüreceğin şey kusurların olsun. Kimse kusursuz değildir çünkü…

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Yeni ay… Yeni ayın başrolünde sen varsın. Belki de kendine iyileştirmen gereken yönler var. Belki de kendine katman gereken şeylerde vardır. Akışa güvenmek mesela… Kontrol etmekten vazgeçmek mesela…

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Yeni ay… Madem yeni ay… Kurallarını belirle öyleyse… Kurallarını hazırla… Ve önce kendin uygula… Bir sistemin olsun çalışma yaşamında. Mesela, uzun telefon konuşmalarına ara ver.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Yeni ay… Yeni ayla birlikte tamamla ruhunun son halkasını. Gitmek isteyene kal demek sana yakışmaz. Artık anladın sende bunu… Son zamanda yaşadıklarının ana fikriydi zaten…

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Yeni ay… Yeni ay ışıklarıyla evini aydınlatıyor. Pencereden içeri ay ışığı süzülüyor. İçerinin karanlığını aydınlatıyor. Yeni ayda evini yuvaya dönüştürmeye ne dersin?

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Yeni ay… Bazen yeni ayın büyüyen ışığında bırakmak gerekir karanlık düşünceleri. Endişeleri… İğneli lafları… Eleştirileri… Kusur bulmaları… Unutma kimse kusursuz değildir.

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Yeni ay… Yeni ay ardı sıra geliyor mu bir şeyler? Bir umudun var mı elinde fazladan? Değerlerinin hiç mi değeri yok gözünde? Daha önceki borçlarını ödedi mi ki yenisini istiyor?

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Yeni ay… İşin içinde senin de enerjini kattığın… Madem yeni ay … O zaman dağınıklıklarına son ver. Çeki düzen getir yaşamına…