Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

3 Ağustos 2022 Burç Yorumları

Yoluma yıldızlarını gönder

Sen girdiğin her ortamda dikkatleri çekersin üzerine… Bu senin bilerek yaptığın bir şey olmadı hiçbir zaman… Doğal halin böyle… Bazıları yıldız doğar öyle değil mi? Bazılarının da yolu yıldızlardan geçer… Yıldızlara bakarak yönünü bulur.

Bugün… Kendinden emin Aslan Burcu’nda dolaşan Güneş, liderliği elden bırakmayan Koç Burcu’ndaki Jüpiter’le birbirlerine ateş üçgeni yaratıyorlar. Ve biz bu etkiyle birlikte, yaşamımızda bir şeylerin inisiyatifini elimize almak isteyebiliriz. Kendimize güvenimizi tazeleyebiliriz. İçimizde yaşam enerjisinin ateşini yeniden yakabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır. Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bir ateş çemberinde olduğunu mu hissediyorsun bugünlerde? Bir enerji akışı belki de… Bugünlerde kendini enerjik ve her şeyi yapabilecek güçte hissedebilirsin. Yaşamında eğlenceli yanlarını daha çok sahiplenebilirsin. Flört etmek ya da hayatına birini dahil etmek için de güçlü hissedebilirsin kendini.

Boğa ve Yükselen Boğa

Masallar mutlu sonla mı biter hep? Bazı masalların sonu gerçekten göründüğü gibi midir? Sen mutlu bitti zannediyorsun ama… Zaten her şeyi zannediyorsun. Belki ailenle ilgili, kendini kandırıyorsun. Belki de hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

İkizler ve Yükselen İkizler

İfadelerine hiç dikkat ediyor musun? Mesela en çok hangi zamanda kullanıyorsun yüklemlerini? Geniş zaman mı? Şimdiki zaman mı? Ya da geçmiş zaman mı? Bir düşün bugün. Sen hangi zamanın insanısın? Sen hangi devrin insanısın?

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Öyle mi diyorsun? Kesinlikle emin misin? İstersen üzerinde biraz daha düşünebilirsin. Daha önce yapmadın mı benzer şeyleri? Şimdi yine aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar mı elde edeceğini düşünüyorsun?

Aslan ve Yükselen Aslan

Saklanman değil, cesur olman gerekiyor. Bilgilerini kendine değil, belki daha geniş kitlelere duyurman gerekiyor. Belki de artık kendine, bilgilerine, öğrendiklerine güvenmen gerekiyor. Bunu biliyorsun zaten. Ama birinin hatırlatması gerekiyor.

Başak ve Yükselen Başak

Herkes seni seviyor ve sana güveniyor. Önemli olanda bu zaten… Ve gerçek zenginlikte bu olsa gerek. Bu mantık doğrultusundan bakarsak bir hayli zenginsin. Ama gerçek gözlüğünden bakarsak… Daha gidecek çok yolun var.

Terazi ve Yükselen Terazi

Her şeye tepkin aynı mı? Herkese aynı tepkiyi mi veriyorsun? Yoksa başkalarına iltimas mı geçiyorsun? Bugün… Kendine ve yaşam paydaşlarına başka bir açıdan bakmayı deneyebilirsin. Bakalım sana neler gösterecekler?

Akrep ve Yükselen Akrep

Tepeden bakan, kibirli insanlara tahammülün kalmıyor bazen. Böyle insanları anlayamıyorsun. Özellikle çalışma arkadaşların arasında… Sonuçta herkes eşit iş yapıyor değil mi? Ama bazen yaptığı sıradan işi bile çok iyi pazarlayan insanlarla bir arada oluyorsun.

Yay ve Yükselen Yay

Keşke gidebilsen… Ardında her şeyi bırakıp… Sadece kendin… Ve sadece sana gerekli olan eşyalarla… Ama hayatın gerçeği var. Ve bu yaşam içinde kendi içindeki inciyi bulmaya çalışmak görevin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Peki, yaşamak senin için ne anlama geliyor? Sadece çalışmak yaşamak mı demek? Sadece maddi birikimler mi yaşamının temel amacı? Bugün… Bir düşün… Maddiyat senin için ne anlama geliyor. Para, kazandıkça kibrin artıyor mu?

Kova ve Yükselen Kova

Konuştuğun her kelime… Anlattığın her şey… Seni yansıtır. Ve sen ne ekersen düşünce tarlana onu biçersin. O yüzden bugün özellikle ikili ilişkilerinde, eşine nasıl konuştuğuna dikkat etmelisin.

Balık ve Yükselen Balık

Gidebilirsin… Aslında hazırsın… Hemen yola çıkabilirsin… Ama her zaman ki gibi karar vermekte zorlanıyorsun. Aslında… Bir kere çıkabilsen yola… Bir daha dönmeyeceksin eskiye… Ama…