Seray Sever, bakıcı ücretlerine isyan etti

Kıvanç Tatlıtuğ'un oğlu Kurt Efe için tuttuğu bakıcıya ve bebek hemşiresine ödediği iddia edilen ücret sosyal medyada gündem olurken Seray Sever, "Bir de ikizleri düşünün" diyerek, bakıcı ücreti konusunda tepkisini dile getirdi.

2016 yılında Paris’te dünyaevine giren Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer de geçen nisan ayında Kurt Efe ismini verdikleri oğullarını kucaklarına aldı. İlk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşayan ikilinin, doğumdan kısa süre sonra önce Filipinli bir bakıcıyla, ardından Türk bir bebek hemşiresi ile anlaştığı iddia edildi. Filipinli bakıcıya bin 400 dolar (yaklaşık 25 bin TL) ödeyen ünlü çiftin, bebek hemşiresini işe aldıktan sonra aylık bakıcı masrafının 45 bin TL’ye iddia edildi.

Söz konusu haberi yaklaşık 500 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşan Seray Sever, aynı durumdan dert yandı. Bakıcılar tarafından istenen yüksek ücretlere vurgu yapan ünlü sunucu, “Bir de ikizleri düşünün! Yabancı dadılar bin 500 dolardan kapı açıyor. Hemşireler ise 30 binden başlıyor. Her şey uçmuş gidiyor” dedi.