28 Temmuz 2022 Burç Yorumları

Yaşama dair

Yaşama hakkı kutsaldır. Ve sen tüm canlıların yaşama hakkını savunuyorsun. Ve sende bir canlısın. Yaşama hakkını kendine de vermelisin. Evet, birçok şeyler yaşıyorsun. Acın, bir kenarda duracak. Ama sen yaşamını doludizgin sürdüreceksin. Güleceksin… Eğleneceksin… Yaşama tutunacaksın…

Bugün… Gökyüzünde Ay ışıklarını yeniliğe doğru çeviriyor. Güneş ve Ay ikisi birlikte Aslan Burcu’nda bir araya geliyor. Ve birlikte Yeni Ay’ı yaşatıyorlar. Peki, biz ne yapabiliriz bu yeni ayda? Mesela içimizdeki çocuğu tanıyabiliriz. Yaşamımızdaki eğlenceli yönleri öne alabiliriz. Gururumuz ve onurumuz her şeyimiz olabilir. Egomuzu yakından tanıyabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Yeni ay… Yeni ayla birlikte aşk yaşamında yeni gelişmelere hazır olabilirsin. Ve kendini yeni durumları sorgularken bulabilirsin. Mesela kendini ilişkinde özgür hissetmek isteyebilirsin. Kısıtlamalara boyun eğmek istemeyebilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Yeni ay… Yeni ayla birlikte gündemine yeni yerleşim yerleri gelebilir. Belki artık yaşadığın çevrenden, evden uzaklaşmanın zamanı gelmiştir. Ama sen hâlâ direniyorsun vazgeçmemek için.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Yeni ay… Yeni ayla birlikte düşünce sistemine yeni bilgileri kaydedebilirsin. Araştırma, bilimsel veri önem kazanabilir giderek yaşamında. Okumak, araştırmak, doğru bilgi edinmek… Herkes okusa dünya nasıl farklı bir yer olurdu öyle değil mi? Bu arada fikirlerinde sabit olabilirsin. İnatlaşabilirsin fikirlerini değiştirmek konusunda.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Yeni ay… Yeni ayla birlikte yeni başlangıçlar yapabilirsin maddi kaynakların özelinde. Mesela teknoloji konusunda yatırım yapabilirsin. Ya da yatırımlarına farklı teknolojik enstrümanlar katabilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Yeni ay… Hoş geldin kendine… Uzun zamandır yoktun buralarda. Kendini kaybetmiştin. Şimdi kaybettiğin kendini bulma zamanı. Kaybettiğin şeylerin üzerine yenisini ekleme zamanı.

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Yeni ay… Yeni ayla birlikte bilinçaltının karanlıklarında yeni bir aydınlanma yaşayabilirsin. Büyük bir sürpriz… Endişelerinin kaynağını bulabilir, bu noktada farkındalık yaşayabilirsin. Yeni ayla birlikte zihin seslerini susturmayı öğrenebilirsin.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Yeni ay… Yeni ayla birlikte öngöremediğin sürprizlere hazır mısın? Zaten adı üstünde sürpriz… Ne kadar öngörülebilir ki… Ve sende yeni bir sürprize kucak açabilirsin. Mesela maaşında sürpriz bir artış ya da ekstra prim güzel olmaz mı?

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Yeni ay… Yeni ayla birlikte kariyer yaşamında değişimler yaşayabilirsin. Geleceğe dair planlarını hayata geçirmek için istekli olabilirsin. İş yaşamında, kariyer noktanda eşitlik ilkesini savunacak durumlar yaşayabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Yeni ay… Dünyanın dönmesini durduramazsın. Ama kendi dünyanın dönmesini sağlayabilirsin. Dünyanın, dışına çıkabilirsin. Dünyanın dışına çıkarsan belki kendini daha net görebilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Yeni ay… Yeni ay yeniliklerini sunmak için sabırsızlanıyor. Sabır, en çok bildiğin duygu değil mi zaten? Peki ya sabırsızlık? Sabırsızlık demişken, en çok hangi konuda sabırsız davranıyorsun?

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Yeni ay… Yeni ayla birlikte hayatının gölge yanları üzerinde düşünebilirsin. Mesela, önce “sen” diyebiliyor musun? Kendinle çelişiyor musun? Hangi durumlarda isyan ediyor musun?

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Yeni ay… Yeni ayla birlikte eşitlik ilkesi, eşit çalışma koşulları gibi konular gündemine gelebilir. Çalışma arkadaşlarının hakkını savunmak için harekete geçebilirsin. Sana göre herkes eşit değil mi zaten?