KESİAD üyeleri, yaz buluşmasında bir araya geldi

Kemalpaşa Sanayici ve İş İnsanları Derneği (KESİAD), düzenlediği yaz buluşmasında üyelerini bir araya getirdi.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Bayraklı La Vie Nouvelle’de düzenlenen gecede Undercover müzik grubu sahne alırken, KESİAD üyeleri aileleriyle bir araya gelerek keyifli bir yaz akşamı geçirdi.

Yeni üye olan KESİAD’lılara plaketlerinin de verildiği gecede bir konuşma yapan KESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mutlu Can Günel, yaz tatiline girmeden önce tüm üyelerle bir akşam yemeğinde bir araya gelerek hoşça vakit geçirmek istediklerini söyledi.

KESİAD’a yeni katılanlara da birer plaket ile ‘hoş geldiniz’ dediklerini ifade eden Günel, “İş dünyası olarak zor bir yılı yaşıyoruz. Enflasyon ve dövizdeki yüksek seyir her anlamda bizleri zorluyor. Bu noktada iş dışında bir akşamda ailelerimizle bir araya gelerek keyifli bir gece geçirmek, sosyalleşmek istedik” dedi.

 Yaz tatilinin her anlamda olumlu bir enerji depolama fırsatı olduğunu söyleyen Günel, “Yaz tatili desek de iş insanlarının pek tatili olmuyor. Her daim işimizin başındayız. Ancak böylesi akşamlar hepimiz için önemli ve değerli. Üyelerimizin kaynaştığı bu gecenin keyifli geçmesini umuyorum” diye konuştu.